1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Nihayet Geldi! Assassin’s Creed Valhalla Oynanış Videosu (30 Dakika)
Trendlerdeki Yazı

Nihayet Geldi! Assassin’s Creed Valhalla Oynanış Videosu (30 Dakika)

2020-07-06_12-33-42

Oyun dünyasının merakla beklenen oyunlarından olan Assassin’s Creed Valhalla oyunu için söyleyeceğimiz çok şey var. İnsanların önemle beklediği bu oyunda üretici cephesinde yeni gelişmeler var. 30 dakikalık oynanış videosunu internete sunan şirket, bir şekilde sızıntı sonucu da olsa bu videoyu paylaştı. Oyunun kalitesi biraz düşük görünüyor görüntü olarak ama yine de pek çok detay hakkında fikir veriyor.

Dünyanın belki de en popüler oyun serilerinden olan Assassing’s Creed için bugüne kadar pek çok farklı hikaye anlatıldı. Hatta oyunlarla ilgili çok fazla seçenek karşımıza çıkar oldu. Seriyle ilgili olarak yeni bir güncelleme yaratan bu oyun serisi ismini Valhalla olarak duyuruyor ve çok iddialı isimlerle birlikte ön plana çıkarıyor.

Açık dünya tarzında bir oyun olarak sunulan Assassin’s Creed Valhalla, İngiltere üzerinde geçecek biraz. Oyuncular da İngiltere’deki karanlık çağları yaşayacak ve fazlasıyla güçlü ve kuvvetli bir deneyimle oyunları oynamış olacaklar. Peki bu durum nasıl ilerleyecek? İşte tam da burada oyunun sızdırılmış oynama videosu karşımıza çıkıyor!

Assassin’s Creed Valhalla oynanış videosu!

Oyuna dair özel bir 30 dakika sunan bu video, gündemi sıcak tutmakla kalmıyor çok daha fazla ve çok daha etkili bir duyuru ile karşımıza çıkıyor. Sızıntıyla ilgili kaynak net olarak bilinmiyor lakin ortaya çıkan görüntü en azından biraz da olsa sıkıntı yaratacak türden. Çünkü kalite olarak zayıf. Lakin telefon kamerasıyla da bu şekilde çekilen görüntü en azından oyun dünyasıyla ilgili fikir veriyor bizlere.

Ubisotf görüntüyle ilgili harekete geçmiş ve videoyu kaldırma girişimine başlamış. Lakin bu konuda sürekli yeni bir güncelleme ya da oynanış videosu hazırlama durumu olabilir. Merakla beklenen bu videolar için söyleyecek çok fazla şey var ve herkes için de önemli bir etki yaratılıyor aslında.

Lafı daha fazla uzatmadan isterseniz hemen oynanış videosuna geçelim:

Gördüğünüz gibi video ile ilgili olarak görüntü en azından daha güzel görünüyor. Çünkü önceki görüntü telefon ile çekilmişti ve bu yenilenmiş versiyonu gibi görünüyor.

Oyunla ilgili olarak Ubisoft oyunun tarzının ve gelişiminin sürekli değiştiğini anlatırken, 2020 son dönemlerinde satışa sunulacak diyebiliriz. Oyun hem Pc hem de bütün eski konsollar için üretiliyor. Ayrıca yeni nesil konsollar için de oyun oynanabilecek. Şuan sürümler arasında ne gibi bir farklılık var tam bilmiyoruz.

Oyunun satış fiyatı 269 TL olarak karşımıza çıkıyor.

Yorum Yap

Yorum Yap