1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Nightwolf Karakteri Mortal Kombat 11 Oyununda

Nightwolf Karakteri Mortal Kombat 11 Oyununda

nightwolf

Nightwolf ile piyasanın tekrar ilgisini çeken Mortal Kombat 11, yeni karakterinin merakla beklenen ilk videosu ile yayında.

Mortal Kombat, 1992‘den bu yana asla gündemden düşmeden, günümüze tırmanarak gelmiş nadide savaş oyunu serisidir. Gelişmelerine Mortal Kombat 11‘den devam eden ve Raiden ekibinin yanında olan Nightwolf, 2011‘de çıkan oyunda kendini Edenia Kraliçesi Sindel’ın yaşamı için feda etmiş Kızılderili bir kahraman. Kendisine has en önemli ekipmanları yeşil yay ve yanan baltası olmasıyla ünlü. Ayrıca yüce tanrılarla iletişime geçip onlardan yıldırım ile güç alıyor. Videoda da görebileceğiniz fatality hareketinin amacı, rakibinin üzerine düşürdüğü mavi ışık ile onu yakmak.

Daha önce seride bulunmasına rağmen oyuna şimdi eklenen karakter, 13 Ağustos tarihinden itibaren indirilebilir içerik olarak sunulacak.

Yılların serisinin yönetmeni Ed Boon, Nightwolf’un zafer pozunu Twitter’da teaser olarak paylaşmış. Yeni gelecek olan karakter, kendi yeteneklerini ve dayanıklılığını güçlendirmek adına, seçtiği hayvanın ruhunu kullanmayı tercih ediyor. Karakterin tüm ekipmanları bir Kızılderili’ye uygun olduğu gibi, hem yakın hem uzak mesafede iyi savaşan güçlü bir dövüşçü olduğunu videoyu izleyerek siz de tespit edebilirsiniz.

“The Kombat Pack” adlı indirilebilir içerik paketi piyasaya sürülmeye neredeyse hazır. Bu paketin içinde Shang Tsunh, Sindel, Nightwolf ve Spawn bulunuyor. Toplam 6 karakterden oluşan bu paketin diğer 2 karakteri şuan belli değil. Henüz paketi almamış olanlar, 20 Ağustos tarihinden itibaren içeriğe sahip olabilirler.

 

Yorum Yap