1. Ana Sayfa
  2. Dizi-Film Haberleri
  3. Netflix’in Sevilen Dizisi Olan “The OA” İptal Edildi

Netflix’in Sevilen Dizisi Olan “The OA” İptal Edildi

"The OA" iptal edildi

Netflix’in popüler bilim-kurgu dizilerinden biri olan “The OA” iptal edildi. 3. sezonu hazırlıkları başlayan dizinin iptal kararı sevenlerini şoke etti.

Son dönemlerin en hızlı ve geniş hacimli çıkışlarından birini yapan Netflix kendi özgün dizi, film vb. içeriklerini yavaş yavaş iptal ediyor gibi gözüküyor. Bu olayların en son kurbanı da gene bir Netflix “oiginal” olan The OA dizisi oldu. Netflix’in popüler dizisi “The OA” İptal Edildi.

"The OA" iptal edildi

2016 yapımı olan The OA kendi kitlesini yayınlandığı günden beri korumuş ve giderek popülaritesi artmış idi. 2 sezonu yayınlanan dizi final sezon yapamadan iptal kararı ile karşılaştı. Netflix original içeriklerinden sorumlu başkan yardımcısı olan Cindy Holand’dan gelen açıklama şu şekilde “The OA dizisi 16 bölümü ile bizi çok gururlandırdı ve Brit Marling, Zal Batmanglij (dizinin yapımcıları) ikilisine minnet duyduklarını açıkladı.

Brit Marling, Zal Batmanglij ikilisi ile tekrardan çalışmak istediklerini de bildirerek açıklamasını bitirdi. Genel hatları ile dizinin neden kaldırıldığı hakkında bir açıklama yapmayan Cindy Holand kafalarımızda bir kaç soru işareti ile bıraktı bizi.

Yakın zamanda Netflix kendi filmlerini yapmaya ara vereceğini açıklamıştı. Bunun yanı sıra artık tamamen kendi firması adı altında içerik yapmama olasılığını aklına getiren bir kaç olaydan sonra kullanıcılarını merak altında bıraktı.

Yorum Yap

Yorum Yap