1. Ana Sayfa
  2. Dizi-Film Haberleri
  3. Netflix Türk Dizisi Aşk 101 2. Sezon Tarihi Belli Oldu

Netflix Türk Dizisi Aşk 101 2. Sezon Tarihi Belli Oldu

Netflix Türk Dizisi Aşk 101 2. Sezon Tarihi Belli Oldu

Özellikle evde kalmaya devam ettiğimiz bugünlerde internet dizileri önem kazanmıştır. Bu internet dizilerinin içerisinde olan Netflix Dizileri çok popüler olmuştur. Her yıl içerisinde yeni diziler çıkaran Netflix geçtiğimiz günlerde yeni bir Türk dizisi çıkarmıştı. 24 Nisan tarihinden itibaren 8 bölüm olarak yayınlanan Aşk 101 ile ilgili yeni gelişmeler söz konusu. Netflix Türk Dizisi Aşk 101 2. Sezon Tarihi Belli Oldu

Aşk 101 dizisi kısa sürede popüler olmayı başarmıştır. Hal böyle olunca dizinin ilk sezonunu bitiren kişiler ikinci sezon yayın tarihi konusunda araştırmalar yapmaya başladı.

Netflix Türk Dizisi Aşk 101 2. Sezon Tarihi Belli Oldu

1998 yılında başlayarak günümüze değin gelen Aşk 101 dizisinde, bazı öğrencilerin en sevdikleri öğretmenlerini okulda tutmak için planları konu edinmektedir. Öğretmenlerini yeni basketbol koçuna aşık etmek adına işe koyulan gençler bu süreçte aşkı keşfedecekler. Bu yolculuk esnasında da birbirleri hakkında bildiklerinden daha fazla ortak noktalarının olduğunu, beraberken çok güçlü olduklarını keşfettiler. Elbette gençlerin maceraları yeni sezonda da devam edecek.

Eğer Aşk 101 2. Sezon, ilk sezonun sonundan itibaren devam ederse, son bölümün sonunda kapıyı çalan kişinin Kerem ya da Osman mı olduğu öğrenebileceğiz. Arkadaş çevresinde yaşadıkları trajediden sonra bir araya gelip gelmeyeceği ya da dağılmış olup olmadıklarını öğreneceğiz. Yeni sezon da Kemal ve Burcu aşkının ilerlemesine şahit olabiliriz.

Аşk 101 2. Ѕеzоn Оуunсu Каdrоѕu

Çukur dizisiyle tanıdığımız Kubilay Aka’nın asi Kerem rolü ile geri dönmesini bekleyebiliriz. Alina Boz ise genç Eda rolü ile, Selahattin Paşalı ise Osman rolüyle eşlik edeceğini düşüneceğiz. Bade İşçil ise Işık olarak, Rae Varela ise Eda olarak karşımızda olacak.

Аşk 101 2. Ѕеzоn Yауın Таrіhі

Dizinin her bir bölümü 45 ile 50 dakikalık süreyle yayınlanmaktaydı. İlk sezonu 24 Nisan 2020 tarihinde Netflix de yayınlanan Netflix Türk Dizisi, ikinci sezon için kapıyı açık bıraktı. Netflix’in diziyi başka bir sezon için yenileme ihtimali yüksek.

Önerilen Yazı
Avatar 2 Filmi Çekimleri Yeniden Başlıyor

Yorum Yap

Yorum Yap