1. Ana Sayfa
  2. Dizi-Film Haberleri
  3. Netflix Türk Dizileri Arasında Yer Alan Aşk 101 İnceleme

Netflix Türk Dizileri Arasında Yer Alan Aşk 101 İnceleme

Netflix Türk Dizileri Arasında Yer Alan Aşk 101 İnceleme

Corona Virüsü nedeniyle evde vakit geçirdiğimiz bugünlerde en büyük hobilerimizden biri şüphesiz dizi veya film izlemek olmuştur. Özellikle son zamanlarda popüler olan İnternet Dizileri insanların ilgisini oldukça çekmektedir. En çok kullanıcıya sahip olan Netflix platformu üzerinden yayınlanan diziler de oldukça fazla kişiye hitap etmektedir. Biz bugün sizlere Netflix Türk Dizileri Arasında Yer Alan Aşk 101 İnceleme konusunda bilgi vereceğiz.

Netflix Türk Dizileri Arasında Yer Alan Aşk 101 İnceleme

Sosyal medyada ya da başka bir yerde mutlaka bu dizi ile karşılaşmışsınızdır. Henüz yayın hayatına başlamadan bile oldukça popüler olmayı başarmış olan Aşk 101 24 Nisan da izleyicileriyle buluşmuştu. Dünya genelinde kullanıcılara hitap eden Netflix platformu üzerinde yayınlanan Türk dizisi Aşk 101  i sizler için inceledik.

Aşk 101

Netflix Türk Dizileri 2019 sonu 2020 yılı başından itibaren popüler olmaya başladı aslında. Bundan önce elbette İnternet dizileri vardı ama bu kadar yaygın değildi. İşte, Aşk 101 Konusu

Önerilen Yazı
Titans Dizisi 2. Sezon Fragmanı Heyecan Uyandırdı

Aşk 101 Konusu

Orjinal adıyla Love 101 dizisi 8 bölümden oluşan bir gençlik dizisi. Dizide yer alan Osman karakteri her ne kadar sosyal medyada tepkiye neden olsa da dizi milyonlarca kişi tarafından izlendi bile.

Netflix Dizileri

1998 yılında yaşanan ve günümüze kadar ulaşan Aşk 101, okulda kalabilmek adına en sevdikleri öğretmenlerinin okuldan ayrılmaması için planlar yapan bir grup asi gencin yaptıklarını konu edinmektedir. Öğretmenlerini okula yeni gelen beden eğitimi öğretmenine aşık etmek adına işe koyulduktan sonra asıl macera başlayacaktır. Onların bilmediği şey şu ki aşk öyle ha deyince olmaz. Sevgi zorla var edilmez.

Aşk 101 Oyuncu Kadrosu

Senaristliğini Ay Yapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda ise Ahmet Katıksız ve Deniz Yorulmazer’in oturduğu Netflix Türk Dizileri Arasında yer alan Aşk 101 Oyuncu Kadrosu aşağıdaki gibidir.

Aşk 101 Oyuncu Kadrosu
  • Pınar Deniz
  • Kubilay Aka
  • Mert Yazıcıoğlu
  • Alina Boz
  • Selahattin Paşalı
  • İpek Filiz Yazıcı
  • Kaan Urgancıoğlu

Aşk 101 2. Sezon Yayın Tarihi Ne Zaman?

Sekiz bölümden oluşan 1. sezon 24 Nisan tarihinden itibaren izleyicilerle buluştu. Aşk 101 dizisi severler Aşk 101 2. Sezon Yayın Tarihi Ne Zaman? diye araştırmalar yapmaya başladı. İşte, Aşk 101 2. Sezon Hakkında bildiklerimiz…

Aşk 101 2. Sezon

Aşk 101 2. Sezon eğer ilk sezonun sonuyla bağlantılı olursa bizce karanlıklar aydınlığa kavuşabilir. Dizide yeni aşkları görebiliriz. Kerem ve Burcu ilişkisi kademe atlayabilir. Bu ikili ya ayrılmamak üzere birleşirler, ya da tamamen ayrılırlar.

Aşk 101 2. Sezon Oyuncu Kadrosu 

Aşk 101 2. Sezon Oyuncu Kadrosu

Netflix Türk dizileri genelde bir dizinin 2. sezonunu da yapmakta. Aşk 101 2. Sezonun da yayınlanacağını düşünüyoruz. Aşk 101 dizisi 1. sezon da olan tüm oyuncuların 2. Sezonda da olacağını tahmin ediyoruz. Değişiklikler olursa size bilgi vermeye devam edeceğiz.

Aşk 101 2. Sezon Yayın Tarihi

Aşk 101 dizisinin her biri 45 ya da 50 dakikalık sekiz bölümden oluşan ilk sezonu 24 Nisan 2020 de yayınlanmıştı. Netflix tarafından yeni sezon çıkıp çıkmayacağı konusunda net bir açıklama gelmese de Aşk 101 2. Sezon Yayın Tarihi tahminimizce 2021 yılı içerisinde yayınlanmasını düşünüyoruz.

7.0110
7.0
Netflix Türk Dizileri Arasında Yer Alan Aşk 101 İnceleme

TeknoSitesi olarak bizim yeni türk dizisine puanımız 7, Bizce izlemeye değer tabi karar yinede sizin ;)

  • TeknoSite 7
Yorum Yap

Yorum Yap