1. Ana Sayfa
  2. Dizi-Film Haberleri
  3. Netflix Son Dakika İptal Etti! Türk Dizisinin İpi Çekildi!

Netflix Son Dakika İptal Etti! Türk Dizisinin İpi Çekildi!

5d6e568a2269a21b343e01ee

Netflix son dakika iptalleri ile karşımıza çıkmaya başlıyor. Önce bir yabancı yapım ardından da bir Türk dizisini iptal eden Netflix, insanlarda bazı konularda soru işareti uyandırdı. Özge Özpirinççi, Birkan Sokullu, Burak Yamantürk gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı Şimdiki Aklım Olsaydı dizisi iptal edildi! Diziyle ilgili de bir açıklama gelmedi dersek yanlış olmaz.

Ülkemizde son birkaç senedir aktif üretimde bulunan Netlfix, kendine has tarzı ve yaklaşımı ile pek çok dizinin iptalini sağladı. Hayata dair farklı bakışlarla ilerleyen insanlar bu tarz dizilerin ilerlemesini de gayet mantıklı buluyor. En azından yeni bir eğlence ve yeni bir içerik mantığı ile ilerleyen diziye dair söyleyecek çok fazla şey var diyebiliriz. Aktif ve yenilikçi bir dilde hizmet veren ve bu süreçlerle ilgili çözüm üreten şirket, bu diziyi neden iptal etti bilmiyoruz. Net bir açıklama yapmaya şirket, en azından konuyla ilgili duyuru yapacak gibi görünüyor.

Netflix son dakika iptal etti!

Son dakika iptal edilen Şimdiki  Aklım Olsaydı isimli dizi Çağan Irmağa ait bir projeydi. Aşk 101, Muhafız, Atiye gibi dizilerle büyük ses getiren Netflix, en azından Türk izleyicilerle bir şekilde buluşuyor.

Ay Yapım tarafından çekimlerinin üstlenildiği bu dizi, bir şekilde iptal edildi ve ardından set çalışanları dizinin dekorlarını topladı. Ekip bu sabah ilk kez sete çıktı ve ilk gün proje iptal edildi. Basına sızması ile ilgili olarak yeni bir gelişme olmadı ve kimseden bir açıklama yapılmadı. Ama tabi resmi bir açıklama beklendiği için kısa sürede açıklama yapılacak gibi görünüyor.

Şimdiki Aklım Olsaydı isimli dizi ile ilgili gelişmeler devam ederken, Atiye ve Kulüp gibi yapımların da iptal edileceği gibi kulis söylentileri var. Netflix bu kararı tam olarak neye göre verdi bilmiyoruz. Rtük ile karşı karşıya Aşk 101 dizisi yüzünden gelen şirket, bu durumun Rtük ile ilgili olup olmadığını da açıklamadı. Bu konuya dair bir açıklama bekliyor iseniz bizi takip etmeye devam edin. Anlık olarak sizlere durumla ilgili  gelişmeleri aktaracağız diyebiliriz.

 

Yorum Yap

Yorum Yap