1. Ana Sayfa
  2. Video Haberler
  3. Netflix Sohbetleri: Aşk 101’in N’leri

Netflix Sohbetleri: Aşk 101’in N’leri

Karantina günlerini evde geçirdiğimizden ötürü kendimize yeni yeni hobiler edinmeye başladık. Bu hobilerin en başında ise film ya da internet dizilerini izlemek yer almakta. Netflix, beİN Connect gibi platformlar bu işleri başarıyla devam ettirmektedir. Özellikle son zamanlarda oldukça popüler olan Netflix Dizileri insanların boş zamanını verimli olarak geçirmesini sağlıyor.

Kısa süre önce hayatımıza girmeyi başarmış olan ve popülerliği elde eden Aşk 101 dizisi, gerek sosyal medya üzerinde gerek ise Netflix üzerinde  bazı tepkiler almıştı. Aslında dizi bana göre güzel. Tabi ki herkesin güzellik anlayışı farklı olabilir. Eğer sizin de Aşk 101 dizisiyle alakalı tereddütleriniz varsa Netflix Sohbetleri: Aşk 101’in N’leri izleyerek biraz daha bilgi sahibi olabilirsiniz.

Video içerisinde Aşk 101’in başarılı oyuncularından olan Kubilay Aka, Alina Boz, Mert Yazıcıoğlu, Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz, İpek Filiz Yazıcı ve Selahattin Paşalı bulunuyor. Gerek Aşk 101 gerek ise farklı farklı dizilerde karşılaştığımız bu isimler Aşk 101’in neşesi konumunda. Birbirinden güzel ve birbirinden yakışıklı olan oyuncular birbirlerine bu hayattaki enlerini anlatmaktadırlar.

Önerilen Yazı
Netflix Dizileri Arasında Yer Alan The Politician 2. Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu

Netflix tarafından gerçekleştirilen Netflix Sohbetleri sayesinde dizilerin oyuncuları hakkında daha detaylı bilgi alabilir diziye karşı da ön yargılarınızı yıkabilirsiniz.

Yorum Yap