1. Ana Sayfa
  2. Dizi-Film Haberleri
  3. Netflix İlk Türk Filmi Fragmanı Yayınlandı

Netflix İlk Türk Filmi Fragmanı Yayınlandı

yarına tek bilet

Netflix isimli film / dizi platformu, son birkaç yıldır Türkiye için çeşitli çalışmalar yaptı. İlk Türk dizisi olan Hakan: Muhafız ve sonrasında gelen Atiye dizisiyle beraber Netflix Türkiye iyi bir çıkış yakaladı. Netflix bu sefer de ilk defa bir Türk filminin yapımcılığını üstleniyor. Üstlendiği ilk Türk filmi olan Yarına Tek Bilet filminin fragmanı da yayınlandı. Netflix İlk Türk Filmi Fragmanı ve daha fazlası hakkındaki tüm bilgiler yazımızda..

Netflix İlk Türk Filmi Fragmanı: Yarına Tek Bilet

Netflix, Türkiye pazarında ilk defa yapımcılığını üstlendiği Hakan: Muhafız ile global olarak muhteşem izlenme oranları yakalamıştı. Bu başarısını Atiye ve AŞK:101 ile devam ettirmeyi düşünen Netflix, düşündüğünü aldı ve şimdiye kadarki bütün yayınlardan muhteşem geri dönüşler elde etti. Netflix Türk dizi sektöründeki bu başarısını film sektöründe de devam ettirmek istedi.

Netflix, Yarına Tek Bilet adlı filminin fragmanını 8 Haziran’da Netflix Türkiye‘nin resmi YouTube kanalında yayınlandı. Filmin ortaya çıkış tarihi ise geçmişte alıştığımız uzak tarihlere çok daha yabancı. 19 Haziran gibi yakın bir tarihte yayınlanacak olan film, şimdiden herkesi meraklandırmayı başardı.

Önerilen Yazı
Netflix Türk Dizisi Aşk 101 2. Sezon Tarihi Belli Oldu

1 saat 30 dakika uzunluğunda olacak filmin başrolünü ise Dilan Çiçek Deniz ve Metin Akdülger üstleniyor. Filmin yönetmenliğini ise Ozan Açıktan üstlendi. Netflix’in ilk Türk filminin konusunu ise Netflix Türkiye “İzmir’e giden bir trende yolları kesişen iki yabancı, çalkantılı ve şaşırtıcı biçimde bağlantılı aşk geçmişleri sayesinde yakınlaşır.” şeklinde özetledi.

Film hakkındaki daha fazla bilgiyi film yayınlandığı zaman ya da başka bir fragman daha yayınlanırsa o zaman öğrenebileceğiz. Lafı daha fazla uzatmadan sizleri film ile başbaşa bırakalım.

Peki sizler Netflix’in ilk Türk filminin fragmanı hakkında ne düşünüyorsunuz? Fragmanı beğendiniz mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Yorum Yap

Yorum Yap