1. Ana Sayfa
  2. Dizi-Film Haberleri
  3. Netflix Dizisi Hakan Muhafız 4. Sezon Yayınlandı!

Netflix Dizisi Hakan Muhafız 4. Sezon Yayınlandı!

Netflix Dizisi Hakan Muhafız 4. Sezon

Netflix Türk Dizileri arasında önemli bir yere sahip olan Netflix Dizisi Hakan Muhafız 4. Sezon Yayınlandı! Aynı zamanda final sezonu olacak olan 4. sezonu bekleyenler için müjde! Hakan Muhafız 4. Sezon ile ilgili tüm sorularınızın cevabını sizlere vermek istiyoruz.

Netflix Dizisi Hakan Muhafız 4. Sezon Oyuncuları

Netflix’in İlk Türk dizisi Hakan Muhafız final yapıyor. Final sezonunun oyuncu kadrosunda:

Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Funda Eryiğit, Okan Yalabık, Taner Ölmez, Bige Önal, Boran Kuzum, Miray Daner ve Burçin Terzioğlu’nu görüyoruz.

Hakan Muhafız 4. Sezonda Neler Olacak?

En başından beri Muhafız’ın yanında olan Zeynep, artış karşısında diğer yandan Hakan amaçlarını gerçekleştirmek için düşman saflardan destek almaya  ve ölümsüzlüğü uyandırmak için harekete geçiyor. Hakan, geçmişin karanlığını aydınlattığı zaman taraflar arasındaki dengeler tamamen değişiklik gösterecek. Tarihte iyiyle kötünün savaşında tüm hesaplar ödenirken, Hakan hem geçmişte hem de günümüzde Faysal’la yaşıyor.

Hakan Muhafız Final Sezonu toplamda 10 bölümden oluşacak. 9 Temmuz tarihinde tüm dünyayla beraber aynı anda Netflix üzerinden izlenebilecek olan dizi oldukça popüler.

Hakan Muhafız 4. Sezon Fragman İzle

Netflix Türkiye tarafından yayınlanan Hakan Muhafız 4. Sezon Fragman da:

“Her şey sona erdiğinde kim kazanacak? Bunu öğrenmenin tek yolu hikâyenin en başına dönmek! Hakan: Muhafız’ın 4. sezonu 9 Temmuz’da sadece Netflix’te” 

açıklamasını görüyoruz.

Netflix Dizileri ile alakalı yeni gelişmeler olduğu takdirde TeknoSitesi olarak sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Sizde bizi takipte kalarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Önerilen Yazı
Türkiye’nin En Uzun Süren Dizileri – Nostaljik Diziler
Yorum Yap

Yorum Yap