1. Ana Sayfa
  2. Dizi-Film Haberleri
  3. Netflix Dizileri Arasında Yer Alan The Politician 2. Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu

Netflix Dizileri Arasında Yer Alan The Politician 2. Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu

Netflix Dizileri Arasında Yer Alan The Politician 2. Sezon Yayın Tarihi

Geçen yıl Eylül ayında ilk sezonu yayınlanan Netflix Dizileri Arasında Yer Alan The Politician 2. Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu 

Netflix Dizileri Arasında Yer Alan The Politician 2. Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu

19 Haziran 2020 tarihinde ikinci sezonuyla karşımızda olacak olan dizi, Payton Hobart’ın yaşadıkları konu edinilmekte. Dizinin başrollerinde Brad Falchuk, Ian Brennan ve Ryan Murphy’nin olduğu komedi dizisi The Politician Netflix dizileri arasında yer edinmeyi başarmıştır. Diziye ilgi fazlasınca yoğun olunca fazla uzun süre beklemeden ikinci sezon onayı verilmişti.  Netflix, merakla beklenen yeni sezonun yayın tarihi konusunda açıklama yaptı.

Yapılan açıklamaya göre The Politicatian dizisi 19 Haziran 2020 tarihinde ikinci sezonuyla karşımıza çıkıyor. Ryan Murphy’nin ilk netflix dizisi olan bu yapımın ikinci sezonunda da Payton Hobart’ın başkanlık yolundaki maceraları konu alınacak.

The Politician Konusu

Ryan Murphy tarafından yaratılmış olan The Politician, ileriki zamanda Amerika Birleşik Devletleri’nin başkanı olmak isteyen Payton Hobart’ın yaşadıkları konu edinilmekte. Politik yarışlar, rekabet, aşk, hırs ve daha pek çok konunun ön plana çıktığı dizide Payton, başkan olma yolundaki ilk adımını okul başkanlığına adaylığını koyarak atmıştır.

Önerilen Yazı
Netflix Filmleri Arasında Olan Eurovision Parodi Filminin Fragmanı Yayınlandı

Bu yolda karşısına güçlü rakipler çıkan karakter, asla pes etmeyen yapılarıyla onları alt etmeye çalışmıştır. Dizinin Netflix tarafından paylaşılan kısa özetinde ise

“Zengin çocuk Payton, bir gün Amerika Birleşik Devletleri’nin başkanı olacağını hep biliyordu ama önce en tehlikeli siyasi ortam olan lisede yolunu bulmak zorunda” ifadeleri yer alıyor.

 

Yorum Yap

Yorum Yap