1. Ana Sayfa
  2. Dizi-Film Haberleri
  3. Netflix Dark Dizisinin 3.Sezon Fragmanı Yayınlandı

Netflix Dark Dizisinin 3.Sezon Fragmanı Yayınlandı

dark

Netflix platformuna 2017 yılında giriş yapan ve hem ülkemizde hem de Avrupa’da epeyce bir seyirci kitlesi toplayan Dark, bu dönem son sezonunu yapmaya hazırlanıyor. İlk iki sezonuyla gerçekten de etkileyici hikayesiyle ve bölümleriyle karşımıza çıkan dizinin, efsane bir fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda, dizinin ilk iki sezonda neler yaşadığını hemen hatırlıyor, üçüncü sezona da dizinin konusunu unutmamış bir şekilde başlıyoruz. Öncelikle dizi hakkında genel bilgiler verecek, sonrasında da Dark dizisinin 3.Sezon fragmanı ile sizleri baş başa bırakacağız.

Dark Dizisinde Sabit Kurallara Elveda Ettik

Yer, zaman, kuram ve kavram gibi etmenleri tamamen ortadan kaldıran dizi, sürekli baş döndüren bir olay yapısıyla karşımıza geliyordu. Zaman yolculuğunun temelde işlendiği bilim kurgu dizisi olan Dark, izleyicilerin hafızalarını da bir hayli zorladı diyebiliriz.

İlk iki sezonunu başarılı bir şekilde geçiren dizide, konular sürekli baş döndürücü olduğu için izleyiciler sonraki bölüme kadar birçok şeyi unutuyordu. Tabii ki ikinci sezonun da sona ermesiyle kullanıcıların akıllarında bir bilgi kalmadı ve yeni yayınlanan fragman da bu durumu ortadan kaldırmak için hazırlandı. Dizinin yeni fragmanında, 3 dakika içerisinde ilk iki sezonun nasıl geçtiğini anında hatırlayabiliyorsunuz.

Zaman yolculuğu konusunu esas alan dizi, kesinlikle kaçırılmaması gereken diziler arasında yer alıyor. Winden kasabasında geçen ve birçok ünlü oyuncuyu barındıran diziyi, sıfırdan başlayarak da izlemenizi öneriyoruz.

Dark Dizisinin 3.Sezon Fragmanı

Dark dizisinin teması ve konusu hakkında detaylı bilgiler aktardıktan sonra, izlemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Aynı zamanda üçüncü sezona başlayacaksanız sizi özetle baş başa bırakıyor, ilk iki sezonda tüm olay döngüsünü hatırlamanızı umut ediyoruz. Ayrıca ilerleyen günlerde dizinin başlangıç tarihi hakkında da bilgi alarak sizlerle paylaşıyor olacağız.

Önerilen Yazı
Netflix Dizisi Hakan Muhafız 4. Sezon Yayınlandı!
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap