1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Need for Speed’in Yeni Oyunu Geliyor

Need for Speed’in Yeni Oyunu Geliyor

Need for Speed'in yeni oyunu

Need for Speed’in yeni oyunu 2019 E3’de tanıtılmamıştı ama yeni bir oyunun 2019 tarihinde çıkması beklenmekteydi. Yeni oyunun adı Avusturalya merkezli bir oyun satış firması tarafından yayıldı. Need for Speed serisi insanların hersene gelişerek ve daha iyi olmasını istedikleri seriler arasında ön safhalarda bunun sebebi yarış tutkunları.

Peki yeni Nedd for Speed’in ismi ne derseniz ”Need for Speed Heat” olarak gözüküyor. Electronik Arts tarafından yapılan serinin 1994 de ilk çıkışından beri bir çok yeni isim ile karşımıza çıktığını biliyoruz. Özellikle Need for Speed Most Wanted isimli 2005 yapımı oyun ile kendini bütün yarış sevenlerin göz bebeği haline getirmişti.

Need for Speed'in yeni oyunu

Bu görsele göre EA’yin çıkarması beklenen yeni Need for Speed oyununun adı ”Heat” olacak gibi duruyor. Gameware adlı bu firmanın sitesinde şuan bu adlı bir oyun hali hazırda bulunmuyor. Gameware’İn bunu reklam amacı ile yapmış olabileceğini söyleyenler bile var.

Need for Speed’in yeni oyunu Heat belkide tamamen Gameware adlı firmanın reklam amacı ile çıkardığı bir isim olabilir. Yinede bildiğimiz kadarıyla Need for Speed Heat adlı bir oyun EA’tarafında geliştiriliyor ve adı ne olursa olsun oyuncuları ile buluşmasını hep beraber beklemekteyiz.

Yorum Yap

Yorum Yap