1. Ana Sayfa
  2. Güncel Haberler
  3. Müjde! O İş Yerlerinde Yasak Kalktı

Müjde! O İş Yerlerinde Yasak Kalktı

Müjde! O İş Yerlerinde Yasak Kalktı

Corona Virüsle mücadele dur durak bilmeden devam ederken yeni normale dönüş kapsamında kısıtlamalar kaldırılmaya devam etmekte. Salgın sebebiyle aylardır kapalı olan internet kafe ve oyun salonları için beklenilen haber geldi. Müjde! O İş Yerlerinde Yasak Kalktı 

Yeni açılan iş yerleri arasına bir yenisi daha eklendi. İnternet kafeler ve elektronik oyun yerleri açılacak. İç işleri bakanlığı tarafından yeni genelge geldi. Gelen yeni genelgeyle beraber 1 Temmuz tarihinden itibaren tüm oyun salonları ve internet kafeler corona virüs tedbirlerine uyarak faaliyet gösterecek.

Müjde! O İş Yerlerinde Yasak Kalktı

İçişleri Bakanlığı tarafından 81 il valiliğine gönderilen İnternet Kafeleri, Salonları ve Elektronik Oyun Yerleri” konulu genelge ile salonların açılacağının müjdesi verildi. Corona virüse karşı tedbirlerin alınması kaydıysa internet kafe ve oyun salonları 1 Temmuz dan itibaren başlayabilecek.

Açılmasına izin verilen diğer işletmeler ile benzerlik gösteren, internet kafe ve oyun salonlarına da maskesiz girmek yasak. Ayrıca içeride maskeleri çıkarmanın da yasak olduğunu bildirelim. Corona Virüs tedbirleri kapsamına uymayan kişilere cezai işlem uygulanacağını şimdiden bildirmek isteriz.

Siz de internet kafeler ve oyun salonlarının açılması hakkında görüşlerinizi yorum kısmından bizlere bildirebilirsiniz. TeknoSitesi olarak her daim sizlere en güncel haberleri vermeye çalışıyoruz. Siz de bizi takipte kalarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Önerilen Yazı
Son Dakika! Kurban Bayramı’nda Sokağa Çıkma Yasağı Olacak Mı?
Yorum Yap

Yorum Yap