1. Ana Sayfa
  2. Telefon Haberleri
  3. Motorola Razr Büyük İndirim Yaptı!

Motorola Razr Büyük İndirim Yaptı!

Motorola Razr Büyük İndirim Yaptı!

Katlanabilir telefonlar kervanında yer alan Motorola Razr modeli harika indirimle karşınızda. Konuyla ilgili detaylardan sizlere bahsetmek istiyoruz. Motorola Razr Büyük İndirim Yaptı! 

Motorola Razr Büyük İndirim Yaptı!

Motorola’nın 999 dolardan satışa sunduğu katlanabilir telefonu Razr modeli büyük indirime gidiyor. Firma, telefonun 1. yıl dönümüne özel olarak fiyatı yarı yarıya indirdi. Bu demek oluyor ki 21 Haziran tarihine kadar telefona yalnızda 499 dolar vererek satın alabilirsiniz.

İşin bir kötü yanı da var ki indirimin yalnızca telefonun satışa sunulduğu pazarda geçerli olması. Türkiye de henüz satışa sunulmayan telefonu biz alamayacağız. Fakat Amerika tarafında bir tanıdığınız varsa telefonu ona aldırarak size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Motorola Razr Özellikleri

Dipnot olarak belirtmek gerekirse Motorola’nın katlanabilir ekranlı telefonu gücünü Qualcomm tarafından alıyor. Sistemi 6GB RAM ile destekleyen modelin dahili depolama alanı ise 128 GB dir.

876 X 2142 piksel çözünürlüğe sahip olan 6.2 inçlik katlanabilir ekranla sevenlerine sunulan telefonda 2510 mAhlık bir batarya yer alıyor.

Ön yüzünde 16 MP’lik ana kameraya ToF 3D derinlik kamerası eşlik etmekte.

Orta segmentte yer alan bu cihazın tek artısı katlanabilir ekranı desek yalan olmayacaktır. Normal şartlarda bu özelliklere sahip olan bir telefon en fazla 300 dolara satılabilirdi. Dolayısıyla bu tutarın olmasının en önemli sebebi ekstradan olan katlanabilir ekran diyebiliriz.

TeknoSitesi olarak sizlere her daim yeni gelişmeler konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

Önerilen Yazı
Huawei Enjoy 20 Pro Çıkış Yapmaya Hazırlanıyor
Yorum Yap

Yorum Yap