1. Ana Sayfa
  2. İncelemeler
  3. Motorola Razr 2020 Bu Yıl 5G İle Başlatılabilir

Motorola Razr 2020 Bu Yıl 5G İle Başlatılabilir

Motorola Razr 2020 Bu Yıl 5G İle Başlatılabilir

Henüz tanıtımı dahi gerçekleşmemiş olan Motorola Razr 2020 telefonu ile ilgili bir takım sızıntılar geldi. Bu sızıntılardan edindiğimiz bilgileri sizinle paylaşmak istedik. Motorola Razr 2020 Bu Yıl 5G İle Başlatılabilir 

Motorola Razr 2020 Bu Yıl 5G İle Başlatılabilir

Edindiğimiz bilgilere göre Motorola Razr’ın yeni sürümü sözde Lenova yönetici tarafından ortaya çıkmış olabişir. Lenovo’nun Güney Afrika Genel Müdürü Thibault Dousson tarafından yapılan açıklamaya göre yeni Motorola Razr’ın Eylül ayında piyasaya çıkacağını söylemişti.

Piyasaya çıkarılacak olan Razr, Qualcomm’un 5G teknolojisi ve Snapdragon 765 işlemcisi tarafından güçlendirilecek. XDA geliştiricileri tarafından geliştirilen bu telefon ile ilgili yayınlanan özelliklere göre bu Razr telefonda 2845 mAH pil bulunacak. Bu da demek oluyor ki bataryası daha büyük olacak ve size şarj sıkıntısı yaşatmayacak. Ayrıca yeni telefonun arka kamerası 48 megapiksel olacak. 8 GB RAM, 6GB VE 256 GB’ya kadar dahili depolama alanına sahip olabileceği tahmin edilmekte.

Razr telefonla alakalı iyi şeyler olduğu gibi kötü şeyler de mevcut. Kıvrımları olan telefon Razr’ın modern halefi olarak görünmektedir. Her iyi şeyin kötü özelliği olmaktadır. Telefonun kamerası pek fazla beğenilmemektedir. Ayrıca telefonun demo sürümünü deneyenler tarafından vasat bir pil ömrü olduğu tespit edilmiştir.

Önerilen Yazı
Realme Narzo 10 Satışa Çıkarıldıktan 3 Dakikada Tükendi

Henüz firma tarafından resmi bir açıklama gelmese dahi biz sadece sizlere edindiğimiz bilgileri aktardık. Firma tarafından yeni açıklamalar geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. TeknoSitesi olarak bizleri takip ederek siz de bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap