1. Ana Sayfa
  2. İncelemeler
  3. Motorola One Fusion+ Özellikleri, Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Motorola One Fusion+ Özellikleri, Çıkış Tarihi ve Fiyatı

motorola-one-fusion+-ozellikleri-cikis-tarihi-ve-fiyati

Eski formunu kazanmaya çalışan Motorola firması, yapmış olduğu etkinlik bünyesinde yeni akıllı telefonunu dünyaya tanıttı. Motorola One Fusion+ olarak adlandırılan bu özel cihaz, oldukça şık tasarımlı ve güçlü performansı ile pek çok kişinin beğenisini kazandı. Motorola One Fusion+ özellikleri geçtiğimiz saatlerde ortaya çıkınca, sizler için incelemek istedik.

Pop-Up ön kamerası bulunan cihaz, tüm kullanıcılarının karşısına Snapdragon 675 işlemcisi ile birlikte çıkmaya hazırlanıyor. Gayet kusursuz bir performansı bulunan bu cihaz ayrıca 4G bağlantı teknolojisini de bünyesinde bulunduruyor. Peki, Motorola firması aracılığıyla tanıtılan ve oldukça şık tasarımı bulunan yeni akıllı telefonun özellikleri nelerdir?

Motorola One Fusion+ Özellikleri Neler?

Yakın zamanda tanıtımı gerçekleşen yeni akıllı telefon Motorola One Fusion+ özellikleri üzerinden gayet dikkat çekmeyi başarıyor. Batarya kapasitesi 5.000mAh olan bu cihaz, dörtlü kamera kurulumuyla birlikte piyasa ortamına çıkmaya en iyi şekilde hazırlanıyor. Öyleyse kusursuz denecek kadar güzel tasarımı ile dikkat çeken bu yeni akıllı telefonun diğer özellikleri nelerdir?

Motorola One Fusion+ Kamera Özellikleri

Tam tamına 64 MP kamera çözünürlüklü ana kamerası bulunan cihaz, dörtlü kamera kurulumu ile birlikte piyasaya sunulmaya hazırlanıyor. Ana kamerasının yanı sıra arka kısmında bulunan ekstra olarak 8 MP+5 MP ve 2MP çözünürlüğü olan 3 adet farklı kamera da bulunuyor. Yapay zekâ teknolojisine ek olarak Pop-Up tasarımı bulunan öz çekim kamerasının çözünürlüğü ise tam 16 MP olarak duyuruldu.

Motorola One Fusion+ Ekran Özellikleri

6,5 İnç büyüklüğünde ekranı bulunan yeni akılı telefon, tüm kullanıcıları için 1080P çözünürlüğünde IPS panel özelliği ile sunulmaya hazırlanıyor. Cihazın içerisinde kullanılan IPS panel teknolojisi aracılığıyla tüm kullanıcılar, çevresel ışık faktörlerinden hiçbir şekilde etkilenmeden cihazı kolayca kullanabiliyorlar.

Motorola One Fusion+ Donanımı

6 GB Ram gücü bulunacağı açıklanan bu yeni akıllı telefon, kullanıcıların karşısına Snapdragon 675 isminde özel işlemci ile birlikte çıkmaya hazırlanıyor. 128 GB boyutunda olan dâhili alanı sayesinde dikkat çeken cihaz ayrıca microSD kart yuvasına da sahip.

5.000 mAh batarya gücü ile göz dolduran yeni akıllı telefonda 15W gücünde hızlı şarj özelliği bulunuyor. Tanıtımı gerçekleşen bu cihazın işletim sistemi Android 10 şeklinde açıklandı.

Motorola One Fusion+ Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Yakın zamanda gerçekleşen etkinlik kapsamı içerisinde tanıtılan yeni akıllı telefon Motorola One Fusion+ fiyatı ile birlikte oldukça dikkat çekiyor. Fiyatı 300 Euro olarak açıklanan akıllı telefon, Haziran ayında kullanıcıları için buluşmaya hazırlanıyor. Çok özel ve kusursuz tasarımı bulunan yeni cihazın ne kadar satılabileceği de elbette merak edilen konulardan bir tanesidir.

Yorum Yap

Yorum Yap