1. Ana Sayfa
  2. İnternet Haberleri
  3. Mobil Oyun Severler Dikkat! Haber Sitesi Sözcü Oyun Sitesi Açtı!

Mobil Oyun Severler Dikkat! Haber Sitesi Sözcü Oyun Sitesi Açtı!

2020-07-23_19-28-26

Sözcü oyun sitesi yayınlandı! Girişim konusunda farklı bir çalışma üreten Sözcü, yeni nesil çalışmalara cevap vermek adına hiç beklenmeyen ve akla gelmeyen bir girişime girdi (en azından Sözcü’den beklenmeyen). Site baya akıllı telefonların internet tarayıcıları ile uyumlu bir oyun sitesi açtı ve mobil konusunda çok güçlü alt yapılar sunmaya başladı. Dikey formattaki telefonlarla uyumlu bir şekilde karşımıza çıkan bu oyun için detaylar karşımıza çıkıyor. Bu konuya dair güncel bir seçenek üreten mobil oyun siteleri, kendi içinde de geniş bir kitleye hitap ediyor.

Haber sitelerinin bu konuda girişim yapmaları çok bilinen bir şey aslında. Sadece internet kadar eski olan bu olay için alternatif site isimleri şaşırtıyor insanları. Bugün bile Çanak Okey gibi mobil oyunlarıyla tanınan Mynet, zamanında haber sitesi üzerinden ulaşılabilen bir oyun sayfasına sahipti. Sözcü’nün yaptığı girişim de Mynet’in benzeri olmakla birlikte daha modern bir versiyonu.

Sözcü oyun sitesi konusunda iddialı olacak!

Sözcü’nün haber sitesindeki deneyimi kendine has bir yapıda ilerliyordu. Hatta son dönemlerde de bambaşka bir site olarak tasarlanan söz konusu sözcü sitesi, okurlar tarafından eleştiriliyor. Ekşi Sözlük’te gündem olan bu girişimin sözlük yazarlarının tepkileri görülebiliyor. Sözcü’nün bu site ile ek gelir kaynağı yaratmak istemesini mantıklı bulanlar da var. Bu konuyla ilgili  olarak yapılan çalışmalar ek gelir konusundaki seçenekleri de karşımıza çıkarıyor.

Oyun sitelerinin bu konuda ön plana çıkardığı oyun seçenekleri içerisinde aslında herkes için bir yenilik ve denge bulunuyor. Daha farklı ve daha özverili seçenekler için geç kalmayın ve ayrıntıların tamamını kullanmaya ve ön plana çıkarmaya devam edin. haber sitelerinin sürekli gelişmesi ve büyümesi adına yapılan çalışmalara bakarsanız, oyun.sozcu.com.tr adresi ile ilerleyen bu site için de yeni bir oyun yapısı sunduğunu görebilirsiniz. Dil konusunda yerel bir yapıda çalışan Sözcü, online konularda da teknolojik ilerliyor. En son site üzerinde yabancı reklamları engelleyen siteleri uyarıyordu ve gelir konusunda sıkıntı çektiklerini belirtiyordu. Şimdi de bu duruma ek olarak, ek gelir elde etmek amacıyla mobil oyun sitesi kurarak çalışmalarını da buradan büyütüyor.

Yorum Yap

Yorum Yap