1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Minecraft Nasıl Ortaya Çıktı Diye Merak Edenlere Belgeselini Yapmışlar!

Minecraft Nasıl Ortaya Çıktı Diye Merak Edenlere Belgeselini Yapmışlar!

2020-07-18_19-34-27

Minecraft nasıl ortaya çıktı diye merak edenlere belgeselini yapmışlar diyebiliriz. Minecraft, How We Make Minecraft isimli bir video serisine başlayacak. Seriye göre nasıl bir şekilde oyun yaptıklarını ve sürecin nasıl işlediğini anlatacak diyebiliriz. Tanıtım fragmanı yayınlanan bu dizide bir çeşit oyunları ilerletme süreci hepimize bir renk ve seçenek yaratıyor.

Son yılların en çok tercih edilen oyunlarından olan Minecraft için önemli çıkışlar sunuluyor. İlk çıkıştan bu yana kadar popüleritesinden hiç bir şey kaybetmeyen oyun, oldukça hızlı yükselişe geçiyor ve sayede kendi içinde bir denge yaratıyor. Eğlenceli bir belgesel olarak ortaya çıkarılan oyun için, yeni bilgiler ön plana çıkmaya devam ediyor. Fragmana bakarsak, oyunla ilgili bazı bilgiler sunuluyor. En azından neşeli ve popüler bir dilde yapılacak olan bu ilerlemeler, her ay yeni bir bölümle bizlere sunulacak diyebiliriz.

Youtube’da Minecraft resmi kanalında bir çalışma sunuluyor. Bu konuda en azından Minecraft oyunu oynamayı sevenlere duyuru yapılıyor. 31 Temmuz tarihinde yapılacak olan prömiyer için seriye dair büyük seçenekler ve güçlü duyurular sunulacak diyebiliriz. Aşama aşama gelişen ve ilerleyen ve herkes için organize edilen çözümleri sunan bu oyunlar için tek yapmanız gereken birkaç tıklama işlemi olacaktır.

Minecraft nasıl ortaya çıktı diye merak edenlere belgesel!

Minecraft ile ilgili herkes için muhtemelen duymadığınız bazı şeyler vardır. Bu konuda bazı istisnaları ve seçenekleri kullanabilir ve ön plana çıkarabilirsiniz. Konuyla alakası olmayan her türlü seçeneğin ve farklı yaklaşımın ihtiyaçlar için de seçenek yarattığını görebiliyor ve inceleyebiliyoruz. Muhtemelen firmanın kendi sürecinde yaşadığı girişimleri ön plana çıkaran oyun belgeseli, Türkçe alt yazı ile de sunulacak gibi görünüyor. Ama net değil tabi. Yapımla ilgili neler yapılacak ya da neler sunulacak emin değiliz ama aşağıda yer alan fragmanı izleyerek en azından süreçle ilgili bilgi alabilirsiniz diyebiliriz. Türkçe alt yazı konusunda sizler de ekleme yapıp önerebilirsiniz. Sağlıklı olanlar için kabul edilebilir bir onaylama gelebilir. Oyunla ilgili yapılacak olan ve gönderilecek olan seçenekler için tek bir tıklama işlemi hepimize renk katacaktır.

Yorum Yap

Yorum Yap