1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Minecraft Earth’de İkinci Sezon Başladı

Minecraft Earth’de İkinci Sezon Başladı

Minecraft Earth'de İkinci Sezon Başladı

Gerek bilgisayar platformu, gerek oyun konsolu gerek ise mobil platformu üzerinde çıkış yapmış olan Minecraft oyunu her daim kendini yenilemeye ve güncellemeye devam ediyor. Minecraft oyununa ilk giriş yaptığınızda oyundan hiç bir şey anlamayabilirsiniz. Minecraft oyununa girdiğiniz anda kendinize konut inşa etmeye başlayacaksınız. Minecraft Earth’de İkinci Sezon Başladı 

Minecraft Earth’de İkinci Sezon Başladı

Gerçek tabanlı Minecraft oyunu içerisinde yer alan Minecraft Earth için yeni bir güncelleme yayınlandı. Oyunun gerek iOS ve Android sürümleri için gelen güncellemeyle beraber oyunun ikinci sezonu başladı. Aslında hatırlayacağınız üzere geçmişte Pokemon Go’ya benzer şekilde olan artırılmış gerçeklik temelli bir Minecraft oyunu olan Minecraft Earth, geçtiğimiz yıl içerisinde erken erişime açılıp, oyuncuların oynaması için sunulmuştu.

Minecraft Earth oyununun son güncellemesi olan R18 güncellemesi ile oyundaki sorunların bir kısmının çözülmesine olanak sağlayacak. Yayınlanan güncellemeyle beraber oyunun görevlerinin yeni sezonu Challenge Season 2 başlatıldı. Minecraft Earth’a gelen yeni güncellemeyle beraber oyuna eklenen Player Journal sayesinde artık oyuncular ödül kazanmak için çıkartma toplayabilecek seviyeye gelebilirsiniz.

Önerilen Yazı
50 Bin TL Ödüllü PUBG DUO Başlıyor

2. Sezon ile beraber oyuncuların oyun içindeki karakterlerinin ve yeni eşyalarının da kilitleri açılabilecek. R18 güncellemesiyle beraber aynı zamanda oyun içerisinde yeni bir çete de oluşacak. Midnight Chicken adı verilen yeni çete, güncellemeyle Minecraft Earth’e gelecek. R18 güncellemesiyle beraber getirilen yeniliklerin yanında oyunun performansında iyileştirmeler ve görsel yenilikleri de getirmekte.

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap