1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Minecraft Dungeons PC ve Konsollar İçin Yayınlandı

Minecraft Dungeons PC ve Konsollar İçin Yayınlandı

Minecraft Dungeons PC ve Konsollar İçin Yayınlandı

Mojang tarafından geliştirilen Minecraft Dungeons oyunuyla alakalı daha önce bir takım incelemeler yapmıştık. Bu oyun sonunda PC ve Konsollar için yayınlandı. Minecraft Dungeons PC ve Konsollar İçin Yayınlandı 

Minecraft Dungeons PC ve Konsollar İçin Yayınlandı

Alışılagelmiş olan klasik Minecraft deneyiminden uzaklaşarak hazırlanmış olan Dungeons oyunu farklı tarzlara ve farklı mekaniklere sahip. Microsoft’un sahibi olan Mojang tarafından geliştirilmiş olan yeni bir aksiyon oyunu olan Minecraft Dungeons bugün çeşitli konsollarda ve PC platformunda yayınlandı.

Minecraft Dungeons oyunu piksellerden bir dünya inşa etmemizi sağlıyor. Sıradan Minecraft oyununa oranla farklı bir tarzda karşımıza çıkacak. Bağımsız bir olarak karşımıza çıkan Dungeons oyunu orjinal oyunla benzerlikler olsa dahi Dungeons da zanaat, kaynak toplama ve inşa etme gibi şeyler bulunmamakta.

Minecraft Dungeons oyununda rastgele oluşturulmuş olan zindanlarda farklı iskeletler ve Creepers gibi yakınen tanıdıkları düşmanlara karşı izometrik bir bakış açısıyla savaşıyorsunuz. Aynı zamanda düşmanların yanı sıra bulmaca ve tuzaklarla mücadele etmek zorundasınız. Minecraft Dungeons oyununu pek çok aksiyon RPG oyunundan ayıran tek şey oyuncuların çok sayıda silah ve zırh kullanabilmesi olmuştur.

Önerilen Yazı
Grand Theft Auto 5’in Hikaye Modu Hacklendi

Minecraft Dungeons oyunu orjinal Minecraft oyununa benzese dahi elbette farklılıkları olmaktadır. Oyunla ilgili yeni gelişmeler oldukça TeknoSitesi olarak sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Siz de bizi takipte kalarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap