1. Ana Sayfa
  2. Dizi-Film Haberleri
  3. Mindhunter’dan 2. Sezon Fragmanı Geldi

Mindhunter’dan 2. Sezon Fragmanı Geldi

mindhunter-season-2-800x400

Netflix’in sevilen şovu Mindhunter’ın 2. sezon fragmanı yayınlandı. Netflix’in seri katiller’in tanımlanması olayını anlatan Mindhunter dizisinden ilk resmi fragman bizlerle.

İlk sezonuyla kendisinden övgü ile bahsettiren Mındhunter dizisi 2. sezon onayını ilk sezonun bitiminden kısa bir süre sonra almıştı. Mındhunter’ın 2. sezon fragmanını öncelikle buyurun bir izleyin.

İlk sezondan tanıdığımız karakterlerin çoğu yeni sezonda olacağa benziyor. 2. sezon onayını 2017’de almış olmasına rağmen bu zamana kadar beklenmesinin sebebini senaryo ve çekim alanları olduğunu zannediyoruz.

Baş rollerinde FBI Ajanı Holden Ford (Jonathan Gruff), Ajan Bill Trench (Holt McCallany) ve Dr. Wendy Carr (Anna Torv) olan dizinin yeni sezonunda da aynı ekibin seri katillerin zihinsel yapılarını araştırmak adına yaptıklarını inceleyecek gibi duruyor.

Serinin 2. sezonunda yeni seri katiller ile karşılaşacağımız kesin gibi duruyor bu seri katiller arasında Charles Manson ve Ed Kemper gibi isimlerde bulunmakta.

Mindhunter'ın 2. sezon fragmanı

Mındhunter dizisinin 2. sezonunda yeni oyuncularla da karşılaşacağız gibi duruyor.  Jonathan Groff, Holt McCallany, Anna Torv, Joe Tuttle, Albert Jones, Stacey Roca, Michael Cerveris, Lauren Glazier, Sierra McClain gibi oyuncularda Mındhunter dizinin 2. sezonunda katılacaklar arasında.

Dizinin yapımcılığını üstlenen David Fıncher’ın bazı bölümleri yöneteceği dizi de misafir yönetmenlerde olacak gibi. Andrew Dominik, Carl Franklin, Joshua Donen, Charlize Theron gibi isimlerde bazı bölümleri yönetecek.

Mindhunter’ın 2. sezon fragmanı bizlere bir kaç ipucu vermiş olsa da heyecanımız hiç eksilmedi. 2. sezon 16 Ağustos da bizlerle buluşacak hep beraber sabırsızlık ile bekliyoruz.

Yorum Yap