1. Ana Sayfa
  2. Yazılım Haberleri
  3. Microsoft Windows 10 Başlat Menüsünü Revize Ediyor!

Microsoft Windows 10 Başlat Menüsünü Revize Ediyor!

2020-07-21_12-51-47

Microsoft Windows 10 başlat menüsünü en hızlı şekilde revize etmenin yöntemlerini aramaya başladı. Bu konuya dair geniş bir yapıda ilerleyen marka, kendine has bir arama çubuğu koymak istiyor ve yeni bir tasarım sağlıyor. Bu konuya dair yeni bir tasarımın ne zaman kullanıma başlayacağı da henüz net olarak bilinmiyor diyebiliriz.

ABD merkezli olarak çalışan Microsoft, son işletim sistemi olan w10 ile ilgili bazı güncellemeler yapacak gibi görünüyor. Şirket bu konuya dair yapılan çalışmalarda işletim sisteminin daha iyi performans sunmasınnı yanı sıra Windows 10 ile ilgili tasarım seçeneklerini de ön plana çıkarıyor. Windows 10 minik bir etkili dokunuş ile karşımıza çıkacak ve bu duruma dair yoğun çalışmaların sinyallerini verecek gibi görünüyor.

Microsoft Windows 10 başlat menüsünü değiştirmesi tepki çekebilir!

Microsoft tarafından yapılan çalışmalara bu tarz bir tepki ve çözüm hepimiz için önemli ve beklenti bazlı bir seçenek oluşturuyor. Göze pek de hoş gelmeyen bazı tasarımları biraz daha sabitleştirip yumuşatmaya çalışacak olan marka, en azından bazı konularda yuvarlatılmış köşelere sahip bir seçenek getirecek ve süreçleri daha da rahatlatacak gibi görünüyor. Yapısal farklılıklar ve güçlü yaklaşımlar hepimize bir renk ve detay sunar. Bu detayların ve renklerin bizimle ilgili seçeneklerde büyümesi ve ilerlemesi önemli bir seçenek ve çözüm üretebiliyor.

Windows 10 konusunda başlat menüsü ile ilgili bir yapıda ilerlerken köşelerin bir an önce düzelmesi gibi bir gündem var. En azından daha güçlü, daha etkili ve daha yoğun bir yapıda ilerleyen bu çalışmalar ve tasarımlar için sizler de kendinizle ilgili en etkili seçenekleri inceleyebilir ve yuvarlatılmış köşelere göz atabilirsiniz. Windows 10 bu konuda ilerlemeye devam edecek bir marka olduğu için herkese daha net ve rahat bir seçenek sunuyor diyebiliriz. Yuvarlatılmış marka bazında ön plana çıkarılan bu seçimler için tek yapmanız gereken yeni çıkan güncellemeleri indirmeniz ve kullanmanız olacaktır. ilerleyen dönemlerde ön plana çıkarılacak olan ve düşüncelerle birlikte karşımızda yer alan olan bu seçenek için, bakalım ne zaman bir güncelleme gelecek?

Microsoft’un Tips sayfasında yer alan bir görsel, Windows 10’daki değişikliği açıkça gözler önüne seriyor. Açık konuşmak gerekirse bu küçük dokunuş bile Windows 10’a yeni bir soluk kazandırmış gibi görünüyor. Ancak tahmin edebileceğiniz üzere bu tasarımın ne zaman kullanımda olacağını bilmek şu an için mümkün değil.

Ayarlardan da düzelebilecek olan bu durum, yakın zamanda gelecek bir güncelleme ile toparlanabilir.

Yorum Yap

Yorum Yap