1. Ana Sayfa
  2. Telefon Haberleri
  3. Microsoft Surface Duo Düşük Işıkta Güzel Selfie Çektirecek!

Microsoft Surface Duo Düşük Işıkta Güzel Selfie Çektirecek!

2020-07-19_11-40-35

Microsoft Surface Duo yeni nesil özellikleriyle herkesi büyüleyen bir yapıya sahip ve bu yapıda da kendi içinde özverili bir seçenek ve çözüm sunuyor. Aşama aşama büyüyen, yenilikleriyle kendine has bir tarz yaratan bu yazılım, güncel seçeneklerle karşımıza çıkmaya devam ediyor.

Yeni bir bilgi ortaya çıkaran Microsoft Surface Duo, herkes için öncelikli bir çözüm sunmanın derdinde diyebiliriz. Flaş ışık sayesinde düşük ışıkta da oldukça kaliteli fotoğraflar çekmenizi sağlayan yazılım için, çift ekranlarda kullanım yapılabilecek. Şuan için yalnızca çift ekranlı cihazlarda kullanıma sunulacak olan bu yazılım için, çift ekran yapısına göre hareket ediliyor diyebiliriz. Çeşitli avantajlar sunan çift ekran, zaman zaman alternatif ve tek özellikler de sunuyor. Yapılacak olan bütün seçenekler ve hizmetler için kendinize özgü bir denge ve seçenek yaratabilir ve bütün bu çalışmaları da bu denge ile ön plana çıkarabilirsiniz. Geç kalmayın ve kendinizle ilgili en güncel, en estetik seçenekleri inceleyin.

Arka kamera konusunda eksiklik yaratabilecek olan Microsoft Surface Duo, yeni nesil ekranlarda karşımıza çıkacağı için bazı konularda da merak yaratabiliyor. Cihazın çift ekranı ve kalemi ile özel bir sunum yapacağı düşünülüyor.

Microsoft Surface Duo iddialı ilerleyecek!

Etkileyici performansları ile kendinden bahseden bu uygulama için optik görüntü sabitleme gibi özellikle sunacağı söyleniyor. Tabi bu uygulamanın kamera ölçütü 11 mp şeklinde sunuluyor. Bu telefonda yer alacak olan özellikler de gayet orta segment bir cihaz gibi çıkıyor karşımıza. Snapdragon 855 SoC ile sunulan ürün için 6 GB ram yapısı karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

64 GB ve 256 GB yapısı ile karşımızda hizmet sunan bu ürün için depolama seçenekleri de gayet gelişmiş ve yenilenmiş olacak. Ekran yapısı olarak 1800 x 1350 boyutlarında sunulacak olan ürün için AMOLED 5.6 inç ekran olacak diyebiliriz.

3.460 mAh değerindeki bataryası ile de yüzleri güldüren bu ürün için kendine has bir yapıda ve seçenekte kullanım yapabilirsiniz. Android 10 işletim sistemi ile geleceği için de hepimizin ihtiyaçlarına net seçenekler sunmuş oluyor. Cihaz ile ilgili yeni bilgiler en kısa sürede karşımıza çıkacak türden. Merakla bekliyoruz.

Yorum Yap

Yorum Yap