1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Microsoft Flight Simulator’den Yeni Ekran Görüntüleri Paylaşıldı

Microsoft Flight Simulator’den Yeni Ekran Görüntüleri Paylaşıldı

flight-simulator

Microsoft, uçak ve hava tutkunlarının en sevdiği oyun olan Flight Simulator 2020 versiyonuna çok güzel hazırlanıyor gibi gözüküyor. Şirket, oyunun yeni versiyonu için sürekli olarak kullanıcılarını bilgilendirmeye devam ediyor. Bugün ise şirket oyun içi görüntüler paylaştı. Resimler ve diğer detaylar yazımızda..

Microsoft Flight Simulator, Hiç Olmadığı Kadar İyi!

Microsoft’un uçuş simülatörlerindeki rakipsiz projesi Flight Simulator, 2020 versiyonunda daha önceden hiç olmadığı kadar iyi durumda. Geçtiğimiz günlerde de sizlerle Flight Simulator’ün yeni ekran görüntülerini paylaşmıştık. Geçmişte yayınlanan ekran görüntülerinde simülasyon hakkında genel bilgi edinebiliyorduk. Microsoft’un paylaştığı yeni görüntüler ise gerçekten farksız ve havacılık tutkunlarını kendine hayran bırakmayı başarıyor. Bu inanılmaz oyununun grafiklerini sizlerle haberimiz içinde paylaşıyor oluyoruz.

Önerilen Yazı
Flight Simulator ile Gerçek Hayat Uçuşu Yapılacak

Microsoft’un yeni oyununda değişikliklerden birisinin de ”gerçek hayat uçuşu” yani navigasyon verilerinin gerçek ile aynı olarak güncelleneceğini sizlerle paylaşmıştık. Paylaşılan son resimler ile birlikte yeni Flight Simulator’ün daha önceki oyunlara benzemeyeceği net bir şekilde belli oldu.

Görmüş olduğunuz ekran görüntülerinin tamamı, gerçek bir görüntü değil, Flight Simulator 2020‘ye ait görüntüler.

Flight Simulator 2020’den daha fazla görüntü geldikçe bu görüntüleri de sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Oyunun şimdiden oyunseverler arasında dev bir heyecan yarattığını ve merakla beklendiğini biliyoruz. Oyunun ise fiyatı şimdiden dudak uçuklatıcak cinsten gibi gözüküyor.

Flight Simulator 2020 Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Flight Simulator 2020’nin planlanan satış fiyatı 99 Euro olacak gibi gözüküyor. Türk Lirası üzerinden hesaplandığında gerçekten fahiş bir fiyat olacak gibi olacak gibi gözüküyor.

Peki sizler Flight Simulator 2020 hakkında ne düşünüyorsunuz? Konu ile ilgili yorumlarınızı bekliyoruz.

Yorum Yap

Yorum Yap