1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Microsoft Flight Simulator Oyunu 10 DİSK İle Geliyor!

Microsoft Flight Simulator Oyunu 10 DİSK İle Geliyor!

2020-07-16_14-20-12

Microsoft Flight Simulator oyunu ile ilgili olarak geniş bir çalışma var. Oyunla ilgili gelişmeler sürekli karşımıza çıksa da insanların beklentisi biraz daha farklı. Özellikle oyunun 10 farklı diskten oluşması durumu, tam bir koleksiyoncu haberi diyebiliriz. Bu oyunun 2020 versiyonu merakla bekleniyordu. İlkinden yıllar sonra çıkan oyun işleri biraz daha büyüttü ve çok iddialı şekillerde bu işleri ön plana çıkarmaya başladı. Aşama aşama değişen ve karşımıza çıkarılan her bir seçenek ve fırsat için tek yapmanız gereken büyüyen ve etkilenen bir hizmet ile karşımıza çıkarılan seçenekleri kullanmak. Peki ama oyunla ilgili gelişmeler nedir?

Yeni nesil bir oyun olması ve geniş harita desteği sunması bu oyunu da oldukça güçlü kılıyor. Sistem gereksinimleri konusunda uygun fiyat sunmayı vaat eden oyun, kutulu sürümü konusunda da biraz iddialı gibi. Çünkü oyun tam tamına 10 Diskten oluşuyor ve bu disk yapısı ile birlikte herkesin istediği seçenekleri ön plana çıkarıyor diyebiliriz. Simülasyon şirketlerinden olan Aerosoft şirketi, bu oyun konusunda gerçekçi bir yapıda ilerlemeyi düşünmüş ve haliyte tam tamına 90 GB oyun hazırlamış.

Microsoft Flight Simulator online seçicileri de düşünmüş tabi!

Şirket aynı zamanda online olarak da bu oyunu almak isteyenlere bir satış sunacağını söylüyor. Microsoft Flight Simulator oyunu ile ilgili olarak kutu içeriğinin ve disk sayısının bu kadar yüksek olması, oyunla ilgili güçlü bir alt yapı sağlıyor ve bir nevi arşivciler için özel olarak sunuluyor. Bu durumu aslında bir simülasyon olarak düşünebiliriz. Bir oyun değil de bir simülasyon olduğunu düşünürsek internetsiz bağlantılarda da oynayabilmek açısından bu seçenekleri kullanmak mantıklı olabilir.

Ayrı disk yapıları ile satışa sunulacak olan bu oyun için otomatik olarak güncelleme yapılacağını söyleyebiliriz. Karşımıza çıkarılan her bir seçenek ve beklenti için tek yapmanız gereken oyunları yükleme sürecini hızlandırmak için online olabilir. Yani 10 diskle birlikte havacılık tutkunlarına özel olarak tasarlanan bu oyun, gerçeğe en yakın simülasyon olarak karşımıza çıkacak diyebiliriz. Oyunu diskle yükleyenler ve normal yükleyenler de oldukça etkili bir dilde bu oyuna erişebilirler.

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap