1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Microsoft Flight Simulator 2020 Videosu Ortaya Çıktı

Microsoft Flight Simulator 2020 Videosu Ortaya Çıktı

micro1

Son zamanların en çok tartışılan oyunlarından olan Flight Simulator 2020 oyununun, her geçen gün yeni görselleri yayınlanmaya başlandı. Görsellerin yayınlanmasıyla beraber oyunu bekleyen birçok kullanıcı bir yandan heyecanlanırken, öte yandan da böyle bir kaliteli grafiğin olmayacağını da düşünmüşlerdi. Ancak Microsoft akıllıca bir kurulum yapmış, kullanıcıları bu konuda ikna etmişti. Şimdi de oyunun oynanış videosu yayınlandı. Peki bakalım Microsoft gibi dev bir firmanın yeni oyunu kullanıcılara neler sunacak?

Flight Simulator 2020 Grafikleri Çok Konuşulacak

Oyun henüz çıkmadan önce oyun içi görselleri oyuna çıkmıştı. Durum böyle olunca grafiklerin çok yüksek olduğu belirtilmiş, hatta oyunun oynanabilmesi için 50 Mpbs seviyesinde internet gerektiği de konuşulmuştu. Bu durumu gören oyun severler de duruma inanamamış, oyunun çok yüksek boyutlu ve ağır olacağını düşünmüşlerdi. Ancak bu konuda oyun severler yanıldı diyebiliriz.

Oyunun işleyişine bakarsak oyunu oynayabilmeniz için yüksek boyutlu dosyalar indirmenize gerek kalmayacak. Yani görsellerde görünen her kaliteli görsel, anlık olarak internetten aktarılacak. Hal böyle olunca da grafikler açısından oyunun boyutu yüksek olmayacak, oyun tüm kalitesini internet ağı üzerinden alacak.

Microsoft Flight Simulator 2020’nin Çıkış Tarihi

Oyunun görsellerine hayran kalan oyun severler, doğal olarak oyunun çıkış tarihini de merak etmeye başladı. Oyun, beta sürümüyle 30 Temmuz tarihinde kullanıcıların karşısına çıkacak. Ayrıca 18 Ağustos tarihinde de PC sürümü çıkacak olan oyunun oynanış videosunun yayınlanmasıyla da heyecanlar iki kat arttı diyebiliriz. Uçak simülatörü konusunda gerçekten başarılı bir oyuna imza atan Microsoft, bilgisayarlarda yer kaplamayacak bir sistem de oluşturmuş durumda.

Oyunun ortaya çıkan oynanış videosunu aşağıya bırakıyor ve sizlerden de yorumlar bekliyoruz. Sizce Microsoft, yeni oyunuyla oyuncuların gönlünü kazanabilir mi?

Microsoft Flight Simulator 2020’nin Oynanış Videosu

Önerilen Yazı
Klasik Mandala Oyunu Akıllı Telefonlara Geldi
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap