1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Merakla Beklenen Torchlight 3 Steam Altyapısında Oyuncuları Bekliyor

Merakla Beklenen Torchlight 3 Steam Altyapısında Oyuncuları Bekliyor

torchlight-3-steam-altyapisinda-oyunculari-bekliyor

Uzun zamandan beri yapımı devam eden ve oyuncu kadrosu tarafından merakla beklenen Torchlight 3 Steam altyapısında göründü. Fazlasıyla merak uyandıran oyunun Steam’e gelmesiyle birlikte birçok oyuncu oyuna hücum etti diyebiliriz. Peki bu kadar merak uyandıran oyun, oyun severlere neler sunacak ve hangi özelliklere sahip olacak?

Torchlight 3 Steam Platformunda!

Hala gelişimine devam eden oyun, artık Steam altyapısında oyuncularla buluşuyor. Steam platformunda 90 TL fiyat etiketiyle görünen oyun, tamamen bitmiş olmasa bile oyun severlerle buluştu. Yapımına uzun zaman harcanan oyunun şuan yalnızca iki aşamasına ulaşım sağlanıyor. Oyunun üçüncü ve son bölümü hala geliştirme aşamasındayken, tüm erişim birkaç ay içerisinde sağlanacak. Yani, oyunun tamamen oluşabilmesi için biri süre daha bekleyeceğiz.

Torchlight 3 Steam Altyapısında Windows İçin Yayınlandı

Oyuncular tarafından merakla beklenen yeni oyun, Steam üzerinden yalnızca Windows altyapısı için yayınlandı. Windows harici hiçbir platform için tanıtılmayan oyunda, şuan için Türkçe dil desteği ve Türkçe seslendirme seçenekleri yer almıyor. Ayrıca menüdeki dil seçeneklerinde de Fransızca, İngilizce, Almanca ve İtalyanca dil seçenekleri bulunuyor. Oyunun seslendirmesi ise İngilizce olarak yapılacak.

Torchlight 3 Test Edildi mi?

Henüz Steam altyapısında bugün oyuncularla buluşan yeni oyun, şuan için birçok oyuncu tarafından satın alındı. Steam üzerinden 90 TL fiyat etiketiyle satılan oyunun, ilerleyen günlerde de oyun içi görüntülerini ve kapsadığı maceraları daha iyi gözlemleyeceğiz.

Macera dolu olarak nitelendirilen ve uzun zamandır beklenen oyunun ortaya çıkması gerçekten de uzun sürdü. Üstelik tamamlanmamış şekilde karşımıza çıkan oyunun, tamamen bitmesine de birkaç aylık zaman dilimi var. Bu nedenle ilerleyen günlerde, oyunun olumsuz yorum almayacağını düşünüyoruz. Bakalım oyun severler, beklediklerine değecek bir macerayla karşılaşacak mı? Yeni bilgiler ve detaylar geldikçe sizlerle paylaşıyor olacağız.

Önerilen Yazı
Epic Games’dan Yeni Sürpriz! Ücretsiz Oyun Kampanyası Başladı
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap