1. Ana Sayfa
  2. Telefon Haberleri
  3. Merakla Beklenen Motorola One Fusion Tanıtıldı

Merakla Beklenen Motorola One Fusion Tanıtıldı

one-fusion

Son zamanlarda uygun fiyatlı modellerin ön plana çıkmasıyla beraber, Motorola kaynağından da yeni bir model ortaya çıktı. Son günlerde merakla beklenen Motorola One Fusion bugün tanıtıldı. Tanıtımdan hemen sonra biz de telefonun kasasını ve özelliklerini sizler için inceledik. Bakalım yeni tanıtımı yapılan model bizlere neler sunacak, cihaz ne zaman satılacak?

Motorola One Fusion Özellikleri

Geçtiğimiz ay Fusion+ modelinin tanıtımını yapan Motorola, yine Levono altyapısında model üretmek için çabalıyor. Son modeli olan One Fusion modeline baktığımızda da ilk etapta 6.5 inç HD+ ekran kapasitesini görüyoruz. Bunun yanı sıra Qualcomm Snapdragon 710 yonga setinden güç alan modelin 4 GB RAM gücü ve 64 GB dahili depolama alanı buluyor. Ayrıca dahili depolama alanı microSD desteğiyle arttırılabilirken, cihazın farklı bir varyasyonu bulunmuyor.

5.000 mAh batarya kapasitesiyle ve arka kısmında dörtlü kamera kurulumuyla karşımıza çıkan cihazın ana kamerası 48 MP kalitesinden oluşuyor. Ana kameraya 8 MP geniş açılı kamera, 5 MP makro kamera ve 2 MP derinlik sensörü eşlik ediyor. Ayrıca cihazın ön kısmında bulunan 8 MP kalitesindeki kamera da, ön kısımdaki çentikte yer alıyor.

Cihaz arka tarafında parmak izin sensörüyle beraber karşımıza çıkarken, hızlı şarj desteğini de bünyesinde barındırmıyor. Ancak batarya gücü gerçekten de yüksek olduğu için hızlı şarj özelliğine gerek olmadığını düşünüyoruz.

Yeni One Fusion Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Gün içerisinde sessiz sedasız bir şekilde tanıtılan cihazın şu an çıkış tarihi ve fiyat hakkında herhangi bir net bilgi bulunmuyor. Ancak akıllı telefon piyasasında kalabilmek için uygun fiyatlı telefonlar üretmeyi hedefleyen firmanın, bu modelinin de çok pahalı olacağını asla düşünmüyoruz. Tabii ki ilerleyen günlerde net bir fiyat etiketi görecek, cihazın çıkış tarihi hakkında da net bilgiler edinebileceğiz.

Önerilen Yazı
Honor 30 Lite Çok Beklenen Tasarımı Belli Oldu
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap