1. Ana Sayfa
  2. Güncel Haberler
  3. MediaMarkt Babalar Günü Kampanyası Başladı

MediaMarkt Babalar Günü Kampanyası Başladı

mediamarkt-babalar-gunu-kampanyasi-basladi

21 Haziran tarihinde kutlanacak Babalar Günü için, MediaMarkt indirim günleri başladı. Pandemi sürecinden sonra tüm mağazalarında normalleşme sürecine giren firma, 10 – 21 Haziran tarihleri arasında Babalar Günü indirimini sağlayacak. Merak edilen indirim günlerinin açıklanmasıyla beraber, hangi ürünlerin indirime gireceği de merak konusu olmaya başlamıştı. Peki bakalım MediaMarkt Babalar Günü kampanyası hangi ürünleri kapsayacak?

İndirim İçin Son Tarih 15 Haziran!

10 Haziran, yani bugün başlatılan indirim kampanyası birçok ürünü kapsıyor. Aşağıda vereceğimiz ve çok tercih edilen ürünler listesinin indirimi için, son gün 15 Haziran. Peki 15 Haziran’a kadar hangi ürünleri ne kadar indirimle alabileceğiz?

  • Samsung 55Q60RA 55 inç Ultra HD Uydu Alıcılı QLED 4K Ultra Televizyon 6.999 TL’den 6.299 TL’ye düşüyor.
  • Philips MG3720 Erkek Bakım Seti 299 TL’den 169 TL’ye düşüyor.
  • Xbox One S 1 TB Oyun Konsolu 2 Kol ile beraber 4.999 TL’den 3.199 TL’ye düşüyor.
  • Lenovo Tab M10 Bilgisayar modeli 1.899 TL’den 1.699 TL’ye düşüyor.
  • Casegolic 15,6 inç Laptop Sırt Çantası 219 TL’den 179 TL’ye düşüyor.

Yukarıda sıraladığımız ürünler, MediaMarkt bünyesinde indirime giren bazı ürünlerdir. 15 Haziran tarihine kadar yukarıdaki ürünleri indirimli alabilir, diğer ürünler için 21 Haziran tarihine kadar MediaMarkt mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

MediaMarkt Babalar Günü Kampanyası Yardım Jesti

MediaMarkt, bilindiği üzere özel günlerde birçok ürününde indirime giden mağazalardan birisi. Lakin indirime giren ürünleri almak veya farklı hediyeler almak için zorlanıyorsanız mağazada size özel bir rehber de yer alacak. Örneğin Babalar Günü için bir hediye seçimi yapamıyorsanız, Babalar Günü Hediye Rehberi sayfasına göz atarak en uygun hediyeyi seçebileceksiniz.

Ziyaret edeceğiniz sayfada titiz, teknolojik, şık veya fit gibi insana uyumlu özellikler yer alacak. Babanıza en uygun özelliği seçerek adımları takip edebilecek ve babanıza en uygun hediye önerisini görebileceksiniz. 21 Haziran’a kadar sürecek kampanyada teknolojik ürün indirimlerinin birçoğu 15 Haziran tarihinde sona eriyor. Eğer teknolojik bir ürün almayı düşünüyorsanız, son güne kadar MediaMarkt mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap