1. Ana Sayfa
  2. İncelemeler
  3. Masaj Özellikli Yeni Oyuncu Koltuğu Acer Predator Gaming Chair Tanıtıldı

Masaj Özellikli Yeni Oyuncu Koltuğu Acer Predator Gaming Chair Tanıtıldı

masaj-ozellikli-koltuk

Son zamanlarda bilgisayar oyunlarına yönelen gençlerimiz, maalesef her zaman oturacak rahat koltuklar bulamıyor. Özellikle bel ve boyun ağrısı çeken kullanıcılar, ilerde skolyos adındaki kemik eğriliği hastalığına da yakalanıyor. Tabii ki bu durumu yalnızca oyuncular için de düşünmemek gerekiyor. Çünkü sabahtan akşama kadar freelance çalışanlar da, aynı sorunları yaşıyor. Bu nedenle biz de yeni çıkan bir oyuncu koltuğunu incelemek istedik. Masaj özellikli yeni oyuncu koltuğu Acer Predator Gaming Chair tanıtıldı. Peki koltuk bizlere neler sunacak?

Masaj Özellikli Yeni Oyuncu Koltuğu Acer Predator Gaming Chair Özellikleri

Teknoloji alanında birbirinden harika ürünleriyle bildiğimiz Acer, bu defa yepyeni bir projeyle karşımıza çıktı. Oyuncu bilgisayarlarının yanı sıra bu defa oyuncu koltuğunu tanıtan firma, bu projede OSIM ile birlikte çalıştı. OSIM ve Acer ortaklığında ortaya çıkarılan yeni Predator Gaming Chair oyuncu koltuğunu sizler için inceliyoruz.

Koltuğa ilk baktığımızda tek renk seçeneği görüyoruz. Turkuaz ve siyah tonlarının kullanıldığı yeni koltuk, görünüm bakımında gayet şık. Aynı zamanda bel ve boyun desteğine ağırlık verilen koltuğun uzun süre boyunca kullanıcıyı konforda tutabilme özelliği yer alıyor. Yeni koltuğun en göze çarpan özelliklerinden birisi de masaj desteği diyebiliriz. Bel ve boyun ağrılarına bire bir odaklanan yeni ürün bel, boyun ve omuz kısımlarına uzun süre masaj yaparak kullanıcı rahatlatabiliyor.

Arka tarafa 145 derecelik yatış açısı bulunan yeni koltuğun oldukça rahat kol desteği ve kişiye özel yükseklik ayarı da bulunuyor. Tüm özelliklerine ek olarak masaj özelliği de bulunduğu için, kullanıcılar yeni koltuğu tercih edecek gibi görünüyor.

Acer Predator Gaming Chair Fiyatı

Ürünün özellikleri resmi olarak açıklansa da, fiyat hakkında herhangi bir detay yer almadı. Ancak masaj özelliği bulunan bir koltuğun fiyatının ucuz olacağını da söyleyemeyiz. İlerleyen günlerde tıpkı tanıtım gibi, fiyat konusunda da resmi bir haber gelecektir. Yeni ürünün Türkiye’ye gelip gelmeyeceği ise henüz bilinmiyor.

Önerilen Yazı
Rad Power Bikes Yeni Elektrikli Bisikletiyle Gündemde
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap