1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Marvel’s Avengers ile İlgili Yeni Detaylar

Marvel’s Avengers ile İlgili Yeni Detaylar

Marvel-s-Avengers-ile-İlgili-Yeni-Detaylar

Merakla beklenen Marvel’s Avengers ile ilgili yeni detaylar geldi. Marvel’s Avengers; 2020 ‘de PlayStation 4, Xbox One, Stadia ve bilgisayarlar için en çok tercih edilecek oyunlarından bir tanesi olması bekleniyor. Oyunun bir çok aşaması tamamlandı ve piyasaya çıkmadan önce son rötuşları yapılıyor.

Oyunla ilgili öğrenilen yeni detaylara göre oyunda göreviniz San Francisco Körfez Bölgesi’ndeki yaşanan trajediden sorumlu tutulan kişileri yeniden birleştirmek. Oyunda bu kahramanlar yasa dışı olarak görülmekte. Oyunun hikayesinde ise; yaşanan yıkıcı olayların ardından Thor, ilk olarak Midgard’ta başlıyor. Black Widow ise yeniden tek başına çalışmaya başlıyor. Hulk ise yaşanan bu olaylar dolayısıyla çok üzgün ve Bruce Banner’a dönüşmeyi istemiyor. Captain America ise oyunun giriş bölümünde ölüyor gibi gözükse de aslında oyunun ilerleyen bölümlerinde oynanabilir bir karakter olarak geri dönmekte.

Oyunun ana kötü karakterlerinden bir tanesi olan A.I.M. ise 1960’lı yılların çizgi romanlarındaki kötüler ve bilim insanlarından oluşmuş kötü bir organizasyondur. Üstelik oyunun ileri ki yıllarda daha da genişleyecek.

Marvel’s Avengers

Oyun, geniş bir dünya olarak tanımlanmış. War Table isimli haritadan hem tek oyunculu hem de çok oyunculu görevleri seçerek oyunu oynayabileceksiniz. Oyunda ilerledikçe, tüm dünyada ziyaret edebilen yeni bölgeler açılacak. Tek oyunculu görevlerin ismi Hero Missions olarak geçiyor ve Marvel’s Avengers’ın hikayesinin büyük bir bölümü oyuncuya aktarıyor. Üstelik Hero Mission’lar esnasında oynadığınız karakterlerin arka plandaki hikayelerini de öğrenmeniz mümkün. Ayrıca Hero Mission’larda tek bir karaktere sahip olsanız bile diğer karakterlerle farklı yollarla etkileşime geçebilmekte mümkün. War Zone Missions ise ister tek oyunculu olarak, ister dört oyuncuya kadar çevrim içi olarak oynanabilecek.

Marvel’s Avengers Yetenek ve Hareketler

Oyundaki yetenek ve hareketlerde ise; her kahramanın hafif ve ağır dövüş saldırıları bulunmakta. Karakterlerin, Iron Man’in ışınları, Black Widow’un çift silahı gibi kendilerine özel yetenekleri bulunuyor. Oyundaki kahramanların, bireysel yetenek ağaçlarına erişmeleri mümkün olacak ve böylelikle kahramanınızı istediğiniz gibi geliştirebilmeniz mümkün olacak. Oyunda Thor, şimşek ve uçma yetenekleri ile birlikte tank benzeri bir karaktere dönüşebilirken; Iron Man ‘in ise farklı saldırıları olabilecek.

Oyunun çıkış tarihi ise 15 Mayıs 2020 olacak.

Yorum Yap

Yorum Yap