1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Mafia: Definitive Edition Takipçilerini Üzen Haber Geldi!

Mafia: Definitive Edition Takipçilerini Üzen Haber Geldi!

2020-07-08_11-58-37

Mafia: Definitive Edition oyunu ile ilgili olarak takipçileri üzen bir haber geldi. Ekip tarafından ön plana çıkarılan seçenekler içerisinde güncel bir yenilik sunuluyor. Mafia: Definitive Edition oyunu ile ilgili son gelişme oyunun ertelenmesi oldu. Tahminen 28 Ağustos tarihinde çıkacak olan oyunun yeni tarihi 25 Eylül olarak karşımıza çıktı. Bu yüzden oyun dünyasına dair meraklı bekleyişler yine bir can sıkıcı erteleme vakası ile gündeme geldi diyebiliriz.

Bildiğiniz gibi Mafia serisine dair pek çok seçenek vardı ve bunlar bizimle ilgili de önemli ölçütleri organize ediyordu. Bu aşamalarda gayet yenilikçi ve hızlı bir seçenek sunuluyor diyebiliriz.

Profesyonel bir yenilik ile ilgili olarak organize edilecek olan yeni oyun, Mafia serisi için de gayet keyifli bir yapıda ilerlemeye başladı. Mafia II ve Mafia III: Definitive Edition oyunu mağazalarda kendini sunarken, serinin ilk oyunu da tekrar ileri bir tarihte sunulacaktı. Bu da zaten serinin geliştiricisi ile ilgili bir durum oldu ister istemez.

28 Ağustos tarihinde geleceği açıklanan oyunlarla ilgili olarak ön plana çıkarılan bütün seçenekler için herkes hazırlığını yapmıştı ama son dakika yapılan bir açıklamaya göre şirketle ilgili oyun beklentileri bu süreçlerde karşımıza çok daha farklı şekillerde çıktı ve hepimiz için bu süreçlere yönelik çalışmalar sunuldu. Mafia: Definitive Edition çıkış tarihi bir anda ertelendi ve haftalar kala bu durum yaşanınca insanlar ile ilgili seçimler de bu yapıda büyümeye başladı.

Mafia: Definitive Edition ertelenme tarihi!

Oyunun ertelenme tarihi ile ilgili olarak çok fazla şey karşımıza çıkıyor. Bu çıkış işlemleri için hepimiz merakla bekliyoruz. 2K games tarafından yapılan oyun, Hangar 13 açıklaması ile ertelendi ve 25 Eylül tarihinde tekrar çıkacak. Bu konuya göre yapılan çalışmalar aslında biraz daha erteleme nedenini Covid-19 dolayısı ile yaptığı görülüyor.

Yani oyunu bitirme sürecinde Covid-19 olayı oldukça zorlayıcı olmuş ve oyunla ilgili bitirme aşamalarında büyük bir etki yaratmış bu durum. Kaliteli oyunculardan olumlu yorumlar bekleyen şirket, acele edilmiş bir ürün ortaya çıkarmamak için biraz daha erteleme yaptı. Bununla ilgili olarak Mafya: Kesin Baskı bazı etkinlik tarihlerini değiştirmedi ve videoları da bu konuda ön plana çıkardı.

 

Yorum Yap

Yorum Yap