1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Mafia: Definitive Edition Geliyor! – Oyun Fragmanı Yayınlandı

Mafia: Definitive Edition Geliyor! – Oyun Fragmanı Yayınlandı

mafia-definitive-edition

Geçtiğimiz senelerde güzel bir hikayeye sahip olan ve en çok oynanan oyun Mafia’nın yeni sürümü çok yakında bizlerle olacak. Hikayesiyle ve grafiklerle beraber oyunculara güzel, klasik ve akıcı bir oyun tecrübesi sunan oyunun, üçüncü serisinden sonra son serisine gözler çevrildi. 2K Games tarafından yayınlanacak oyun Mafia: Definitive Edition, çok yakında bizlerle olacak. Peki oyun nasıl karşımıza çıkacak?

Grafiklerde Detaylara Önem Verildi

Oyunun geliştiricilerinden olan Hangar 13, oyunun detaylarına yüksek derecede önem verdiğini söylemişti. Elimize geçen birkaç ekran görüntüsünün dışında, oyunla ilgili herhangi bir bilgi bulamamıştık. Bugün ortaya çıkan fragman videosunda, detaylar ve görünüm hakkında tüm meraklar giderilecek gibi görünüyor. Hikayesi ve oynanışı bakımından diğer serileriyle övgü toplayan 2K Games, bu defa yeni seriyle de dikkatli üzerine çekecek gibi görünüyor.

Mafia: Definitive Edition Oyun Hikayesi

Yeni oyun hikayesinde baktığımız zaman, çok fark olmadığını görebiliyoruz. Yani oyunda verilen görevler ve karakterler neredeyse aynı olarak karşımıza geliyor. Tabii ki bu süreçte her şey aynı olarak düşünülmemiş. Oyunda bir takım yan görevler ve aksiyonlar da yer alacak. Görünüş ve oynanış bakımından canlı duran oyunun, hikayesi de yine tutucu bir özelliğe sahip olacak.

Mafia: Definitive Edition Ne Zaman Geliyor?

Mafia’nın yeni serisi, ortaya çıkan sızıntılara göre 28 Ağustos tarihinden itibaren satışta olacak. Aynı zamanda oyunun farklı görevleri için de ayrıca DLC paketleri de satılabilir. DLC paketlerini satın alıp oyuna yükleyerek yeni yan görevlere sahip olabilir, dilerseniz satın almadan da oyunun ana görevlerini tamamlayıp bırakabilirsiniz. Bu konuda seçim size bırakılıyor.

İlerleyen günlerde oyun hakkında yeni detaylar gelmeye başladıkça sizlere bildiriyor olacağız. Oyunun, yeni yayınlanan fragmanını da aşağıya bırakıyor ve oyun severlere iyi seyirler diliyoruz.

Mafia: Definitive Edition Fragman Videosu

Önerilen Yazı
Merakla Beklenen Torchlight 3 Steam Altyapısında Oyuncuları Bekliyor
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap