1. Ana Sayfa
  2. Dizi-Film Haberleri
  3. Lucifer 5.Sezon Çıkış Tarihi Belli Oldu

Lucifer 5.Sezon Çıkış Tarihi Belli Oldu

luci1

Son zamanlarda eve kapanmamızla beraber onlarca yeni Netflix dizisi keşfediyoruz. Özellikle 5.sezonuna hazırlık yapan Lucifer de Netflix platformunun en sevilen dizilerinden birisi diyebiliriz. Dördüncü sezonunu tamamlayan ve son sezonuna hazırlık yapan Lucifer 5.sezon çıkış tarihini de belli etti. Bakalım dizinin devamını ne zaman görebileceğiz?

Lucifer 5.Sezon Geliyor

İlk etapta FOX tarafından yayınlanmaya hazırlanan dizi daha sonra Netflix tarafından satın alınmıştı. Daha serbest bir yaşam sürmek isteyen karakter, kendine bir gece kulübü satın alarak serbestliği fazlasıyla yakalamıştır. Ancak içinde bir şeytan bulunan bu karakter artık cinayet işlemeye başlar, bu cinayetler de karakterin yapısına son derece terstir. Asıl eğlence, bu aşamadan sonra başlayacaktır.

Her bölümüyle dizi severlerde merak uyandıran Lucifer, yayınladığı yeni fragmanıyla da çıkış tarihini gösterdi. Yeni efsane bölümleriyle çıkış yapmaya hazırlanan dizi, beşinci sezonuyla beraber 21 Ağustos 2020 tarihinde gösterime çıkacak.

Beşinci Sezon Fragmanı Yayınlandı

İçinde bir şeytan barındıran ancak cinayet işlemek zorunda kalan karakter, cinayet işlemek istememektedir. Yapısına ters olan bu durumdan rahatsızlık duyan ana karakterimiz, aslında eğlenceli bir maceranın da ilk adımını atmıştır. İlk dört sezonunda başarılı bir kitle yakalayan ve sevilerek izlenen dizinin beşinci sezon fragmanı da yayınlandı. Fragmanın alt kısmında bulunan tarihle beraber yeni sezonun 21 Ağustos tarihinde çıkış yapacağını anlıyoruz.

Yeni sezon fragmanın yayınlanmasıyla beraber dizi severler de büyük heyecan yaşamaya başladı. FOX altyapısından çıkan dizi daha sonra Netflix tarafından satın alınınca da başarılı bir izleyici kitlesi elde etmişti. Bu etapta da diğer sezonlara geçiş yapan dizi, bu sene beşinci sezonun müjdesini de verdi. Beşinci sezon fragmanını aşağıya bırakıyor ve dizi hakkında sizlerden de yorumlar bekliyoruz.

Lucifer 5.Sezon Fragman

Önerilen Yazı
İddia: Rtük Osman Karakteri İçin Netflix İle Anlaşmış!
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap