1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri
  3. LinkedIn Hesap Silme Nasıl Yapılır?

LinkedIn Hesap Silme Nasıl Yapılır?

LinkedIn Hesap Silme Nasıl Yapılır

Teknolojinin ilerleyişi ile insanlar her olayı internet ve sanal ortama dökmeye başlamıştır. İş başvuruları, iş ilanları ve diğer birçok iş gibi kendiniz hakkında ve özellikle yaptığınız iş ve projeleri göz önünde bulunduran bir sitedir. LinkedIn, insanların iş profilini oluşturarak yardım alabilecekleri yardımcı doçent, doçent ve profesörlere iletişim adreslerinden kolayca ulaşarak yardım alınabilinmektedir. Ayrıca sadece kişi değil, tüzel kişi olarak da hesap oluşturularak iş ilanı verilip, kendi hakkında ortaya bilgiler sunarak insanların kaliteli bir iş profili olmasını sağlamaktadır. Peki, LinkedIn Hesap Silme Nasıl Yapılır? 

Neden LinkedIn tercih edilir?

Uzun yıllardır piyasada olup insanların arkadaşlık kurarak normal konular konuşulurken LinkedIn üzerinde iş görüşmesi, staj görüşmesi gibi tüzel kişi sayfalarının da profilini inceleyerek iletişim kurmakta yardım etmektedir. Daha kaliteli ve belirli aralıklarla kendini yenileyen planlar, projeler, işler kısmının da gelmesi yanında kolay kullanımı da bu sitenin kullanıcı artışında büyük yardımda bulunmuştur.

 

LinkedIn Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Hesabı dondurmak gibi değil de tamamen hesabı kaldırmak istendiğinde;

  • Sağ üst köşede profil üzerindeki gelen menülerde Gizlilik alanına giriş yapıldıktan sonra Ayarlar sekmesine tıklanmalıdır.
  • Gelen sayfada Hesap butonuna basılması gerekir.
  • Gelen alanda Hesap kapat seçeneği direk olarak seçilmektedir.
  • Bununla birlikte hesap kapanacaktır ancak siteye başka mail ile girilebilinmesi için devam tuşu ile devam edilmelidir. Bu adımlar izlenildiğinde kolaylıkla hesap kaldırma işlemi gerçekleşerek hesabınız silinecektir.
Önerilen Yazı
Lovoo Hesap Silme İşlemleri İçin Gerekenler
Yorum Yap

Yorum Yap