1. Ana Sayfa
  2. Genel Haberler
  3. LG Velvet Yeni Renk Seçenekleriyle Göründü

LG Velvet Yeni Renk Seçenekleriyle Göründü

lg-velvet-yeni-renk-secenekleriyle-gorundu
7.5110
7.5
Review Overview

  • Ekran 7
  • Performans 8
  • Kamera 8
  • Güç 7

Geçtiğimiz ay tanıtılan LG Velvet cihazı, tanıtıldığı günden beri konuşuluyor. Diğer marka ve modelleri adeta tasarımı ve özellikleriyle sollayan cihaz, aynı zamanda sade tasarımıyla da gündeme geldi. LG Velvet ilk tanıtımında dört farklı renk seçeneğiyle karşımıza gelmişti. Lakin artık LG Velvet toplamda yedi farklı renge sahip diyebiliriz. Tanıtıldığı zamandaki renklerin haricinde üç farklı renkle daha görüntülenen LG Velvet yeni renk seneçekleri ile yine çok konuşulacak.

LG Velvet Yeni Renk Seçenekleriyle Satışta

Geçtiğimiz ay dört renkle tanıtılan cihaza, bu ay üç farklı renk daha eklendi. Aurora Red, Aurora Blue ve Aurora Powder ismi verilen renkler şuan için yalnızca Güney Kore pazarında görüntülendi. Mavi, pembe ve kırmızı renkler ilk etapta Güney Kore ülkesinde satışa sunulurken, diğer bölgeler hakkında herhangi bir strateji paylaşılmadı. Kısacası yeni renkler sabırsızlıkla beklenirken, diğer pazarlara ne zaman düşeceği henüz bilinmiyor.

LG Velvet yeni renk seçenekleriyle ile çok konuşulacak gibi görünüyor. Tanıtım tarihinden bu yana teknik özellikleriyle de adından söz ettiren cihazın, özelliklerine yeniden göz atacağız.

LG Velvet Teknik Özellikleri

Geçtiğimiz ay tanıtılan LG Velvet modeli 6,8 inç genişliğinde POLED ekran teknolojisine sahip. 2340 x 1080 piksel çözünürlük barındıran yeni modelde 8 GB RAM gücü ve 128 GB dahili depolama alanı bulunuyor. Bunun yanı sıra cihazın arka kısmında yer alan 48 Megapiksel kameraya 8 Megapiksel ve 5 Megapiksel iki adet kamera eşlik ediyor. Arka ana kameraya, 8 Megapiksel değerindeki kamera geniş açılı çekimiyle eşlik ederken, 5 Megapiksel olan kamera ise derinlik sensörü barındırıyor.

Cihazın ön kısmında bulunan 16 Megapiksel kamera ise, tek olarak karşımıza çıkıyor. Yani ön kısımda herhangi bir geniş açılı çekim veya derinlik sensörü yer almıyor. Cihazın işletim sistemine bakarsak Android 10 olduğunu görebiliyoruz. Ayrıca yeni modelde 4800 mAh batarya gücü bulunurken, cihazın Qualcomm Snapdragon 765G işlemci gücüne sahip olduğunu da söyleyebiliriz.

LG Velvet Fiyatı

Ürünün tanıtıldığı günden itibaren fiyatı 734 dolar olarak belirlenmişti. Türk lirası ile bu miktar 5.275 TL’ye tekabül ederken cihazın yeni renkli modellerinde de herhangi bir fiyat değişikliği olmayacağı belirtildi.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap