1. Ana Sayfa
  2. Güncel Haberler
  3. LG Velvet Yeni İşlemci Gücüyle Geliyor!

LG Velvet Yeni İşlemci Gücüyle Geliyor!

lg-velvet-yeni-islemci-gucuyle-geliyor

Geçtiğimiz günlerde yepyeni amiral gemisiyle karşımıza gelen LG, Velvet modelini tanıtmıştı. Tanıtımdan kısa süre sonra farklı renkler için de kullanıcılara müjdeyi veren firma, maalesef cihazın işlemcisi nedeniyle tepkileri üzerinde toplamıştı. Qualcomm Snapdragon 765G işlemcisiyle karşımıza gelen cihaz bu defa Qualcomm Snapdragon 845 yonga setini kullanacak. LG Velvet yeni işlemci gücüyle karşımıza çıkmaya hazırlanacak.

Yeni Model: LG Velvet 4G Hazırlıklarına Başlandı

LG Velvet 4G modeli olarak adlandırılacak yeni modelin çıkış hazırlıklarına başlandı. Kısa zamanda çalışmalarına başlanan yeni cihaz, üst düzey bir işlemci barındırmasına rağmen daha uygun fiyata satılacak. İlk cihaz 5G teknolojisini desteklese de, yeni modelde bu durum 4G’yi kapsayacak diyebiliriz. İki bağlantı modülü arasında yaşanan ücret farkından dolayı, yeni model üst düzey işlemcisiyle daha uygun fiyata satışta olacak.

LG Velvet 4G Yeni İşlemci ve Diğer Özellikler

Ortaya çıkan yeni rapora baktığımızda, LG’nin yeni cihazında 6 GB RAM gücü ve 128 GB dahili depolama alanı bulunacak. Qualcomm Snadpragon 845 yonga setini kullanacak cihazın, diğer özelliklerinde ise bir değişiklik yaşanıp yaşanmayacağı bilinmiyor.

LG Velvet 4G Çıkış Tarihi ve Fiyatı

LG Velvet 4G modeli, ilk aşamada Orta Doğu ülkelerinde satışa sunulacak. Ayrıntılı bilgilere göre cihazın ilk satış durağı da İran olarak gösteriliyor. Fakat cihazın ilk defa hangi ülkede satılacağı konusunda kesinleşmiş bir bilgi yer almıyor.

Yeni modelin fiyatına bakacak olursak, ilk modele göre yüzde 20 oranında bir düşüş yaşanacağını söyleyebiliriz. Tanıtılan ilk cihaz 5G bağlantı özelliğine sahip olurken yeni Velvet, 4G bağlantı gücüyle ve daha iyi bir işlemci gücüyle karşımıza çıkacak. Bağlantı modülü arasındaki fiyat farkı nedeniyle de yeni model çok daha uygun fiyata pazarda yerini alacak. Ayrıca şuan için cihazın ne zaman tanıtılacağı ve satışa çıkacağı da bilinmiyor.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap