1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri
  3. Lenovo, Yeni Akıllı Saatini Duyurdu

Lenovo, Yeni Akıllı Saatini Duyurdu

lenovo-yeni-akilli-saat-carme-2

Lenovo , Yeni Akıllı Saatini Duyurdu

Akıllı saat teknolojisi son dönemlerin oldukça rekabeti yüksek teknolojilerinden birisi. Bu teknolojiye ulaşmak ve aklınıza gelen her bir aşamayı ön plana çıkarmak adına sizler de ihtiyaçlarınız için uygun noktaları ve yaklaşımları kullanabilirsiniz. Uygun fiyatlarına rağmen iyi özelliklere sahip bir akıllı saat duyurusu yapan marka, kesinlikle önemli bir yaklaşım sergileyecek. Hindistan üzerinde 50 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulan bu Lenovo ‘nın yeni akıllı saati, oldukça ilgi çekici bir yapıya sahip diyebiliriz.

Çinli teknolojisi markasından olan Lenova, kendini geliştirmeye tüm hızı ile devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda A6 Note ve K10 Note isimli iki yeni akıllı telefonunu tanıttı. Şirket, bu iki akıllı telefonunun ardından ise durmadı ve bugün Lenovo Carme adında yeni bir akıllı saat duyurusunu yaptı.

Lenovo Carme

Lenovo Carme, kullanıcıların ekran içeriğini daha rahat bir şekilde farklı açıdan izlemelerini kolaylaştıran 2.5D kavisli ekran tasarımıyla geliyor. Renkli bir ekrana sahip olan saatin ekran boyutu ise 1,3 inç. Carme, bir akıllı saatten beklenen birçok şeyi yapabiliyor. Metin mesajlarını ve çağrıları ekranda bildirim olarak gösterebiliyor. Carme ayrıca, adımsayar, kalp atış hızı monitörü gibi fitness ve sağlık özelliklerine de sahip. Saat farklı spor aktivitelerini algılayabiliyor ve uzun süre hareketsiz kaldığınızda size bir hatırlatma gönderiyor.

7 günlük batarya performansı ile çok üst düzey çalışma sistemi sağlayacak olan bu cihaz, kesinlikle meraklılarını yakından etkileyecek gibi.

Hava tahmini, kronometre, çalar saat ve Lenovo Carme gibi özelliklere sahip olan bu saat, teknolojik alt yapıları ile gayet dijital ekran desteği sunmaya devam ediyor. İddialara göre marka 7 güne varan batarya ömrü sunacak diyebiliriz. Hem iphone hem de Android cihazlara bağlanabilecek olan bu saat için, ortalama 300 TL bandında satış fiyatı olacağını söyleyebiliriz. Meraklıları için oldukça önemli bir seçenek sağlayan bu saat teknolojisi, pek çok kişi tarafından sevilecek ve kullanılacaktır. Dijital saat konusunda ihtiyaçlara net cevaplar veren marka, size de bu aşamada güzel çözümler sunmaya niyetli. Hemen detaylara göz atabilir ve modeli inceleyebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap