1. Ana Sayfa
  2. Telefon Haberleri
  3. Lenovo Tam Bir Oyun Canavarı Üretti! Testler ve Sonuçlar Ortada!

Lenovo Tam Bir Oyun Canavarı Üretti! Testler ve Sonuçlar Ortada!

2020-07-08_12-34-09

Lenovo bandından gelen yeni bir habere göre Legion tam bir oyun canavarı olmuş. Lenovo Legion olarak ön plana çıkan bu akıllı telefon, yeni nesil odaklı bir telefon olarak hizmet sunuyor. AnTuTu verilerine bakarsak, listenin en güçlü oyun telefonlarından olduğunu söyleyebiliriz. Gün yüzüne çıkması sağlanan bütün seçenekler için tek bir tıklama yeterli olacaktır. Çinli teknoloji üreticisi Lenovo, kalitesini önemli ölçüde artırmanın yolunu arıyor. Lenovo Legion da bu konuda beklentilerin tamamını sağlayan ve karşımıza çıkaran bir yapı oluşturuyor.

Bugüne kadar gizemli kalmayı başaran ürünlerden olan Legion, hayranlarını hayran bırakan bir hayranlıkla geliyor aslında. Etkileyici puanıyla tam bir oyun canavarı olan bu telefon, pek çok konuda yüksek not almış durumda. AnTuTu verilerine göre hareket etmek adına gelin sizler de bu ürünün bütün seçeneklerini bizlerle birlikte ön plana çıkarmaya başlayın.

Legion AnTuTu puanı: 648.871

Telefon AnTuTu üzerinde büyük puanlar alıyor. İşlemcinin 188 bin tonlarında aldığı puan GPU için de 246 bin 980 puan sunuyor. Bu da ekstra güç demek. Bu yüzden lenovo tarafından çıkan bu cihazla ilgili geniş bilgiler ve öneriler sunabiliyoruz. Sizler de bu oyunlarla ilgili ya da telefonlarla ilgili merak ettiğiniz detayları araştırmak istiyorsanız, AnTuTu size yol gösterebilir. Etkileyici puanıyla karşımıza çıkan Lenovo, tüm sınırları zorlayacak türden bir telefon. İsterseniz bir de cihazın özelliklerine göz atalım.

Lenovo Legion özellikleri nedir?

Cihazın özellikleri performans bazında çok yüksek. 16 gb ram sunan ürün, adeta bir bilgisayar gibi. 512 GB depolama alanı sunan bu ürün Android 10 işletim sistemiyle çalışıyor. Telefonun ekranı ise 144 hz oranı ile geliyor.

FHD+ çözünürlük vadeden ekranı sayesinde etkileyici bir görsel deneyim sunuluyor kullanıcılara. Parmak izi sensörü konusunda net bilgi olmayan ürün için, sensörün nereye konulduğu da pek bilinmiyor. Ön kameranın alışılmadık bir şekilde ekrana sunulması da cihazla ilgili bazı konuları karşımıza çıkana önemli detaylardan. Lansman etkinliği ile tanıtılacak olan bu ürün için heyecanlı bekleyişler tüm teknoloji severlerin hedefinde olacak gibi görülüyor. Marka bazlı ilerleme ve gelişim bu cihazlar için de gayet yüksek bir seviye anlamına geliyor. Tek yapılması gereken seçeneklerin iyi takip edilmesi olması olduğu için kesinlikle heyecanlı bekleyişlere etkili cevaplar vermek gerekiyor. Bakalım marka bunu nasıl yapacak?

Yorum Yap

Yorum Yap