1. Ana Sayfa
  2. Telefon Haberleri
  3. Lenovo Legion Pro Oyuncu Telefonu Özellikleri Sızdırıldı

Lenovo Legion Pro Oyuncu Telefonu Özellikleri Sızdırıldı

legion1

Akıllı telefon piyasasına daima uygun fiyatlı modelleriyle giriş yapan Lenovo, bu defa mobil oyuncuları fazlasıyla memnun edecek bir modelle giriş yapmaya hazırlanıyor. Lenovo Legion Pro modeli üzerinde çalışmalarını tamamlarken, diğer yandan da yeni oyuncu telefonunun bazı özellikleri de ortaya çıktı. Son zamanlarda Asus tarafından gelen oyuncu telefonu hamlesine bu defa Lenovo’dan karşılık geldi. Peki bakalım firmanın yeni telefonunun hangi özellikleri ortaya çıktı, oyuncu telefonu bizlere neler sunacak?

Lenovo Legion Pro Bizlere Neler Sunacak?

Yeni oyuncu telefonunun özelliklerine baktığımız zaman ilk etapta karşımızda 6.67 inç seviyesinde bir ekran genişliği görüyoruz. Bunun yanı sıra 12 GB civarında bir RAM gücüyle gelmeye hazırlanan modelde kapasite olarak da 512 GB dahili depolama alanı bulunacak. Dahili depolama alanının seviyesi son derece yüksek olacağından microSD desteği de bulunmayacak.

Cihazın arka kısmına baktığımızda da, modelde ikili bir kamera kurulumunun bulunacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Ayrıca ana kamera ve yan kameranın özellikleri de ortaya çıktı. Modelin ana kamerası 64 MP seviyesinde olurken, yan kamera yani ultra geniş açılı kamera da 16 MP çekim seviyesine sahip olacak. Cihazın ön kamera kalitesi belli olmazken, modelin ekranında parmak izi okuyucu sensörünün bulunacağını da söyleyelim. Ayrıca cihazda Bluetooth 5.0 desteği ve Wi-Fi 6 desteği de yer alacak. Kutulardan Android 10 tabanlı Levono OS ile çıkacak telefonun önümüzdeki günlerde tüm özelliklerinin çıkması bekleniyor.

Yeni Oyuncu Telefonunun Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Cihazın henüz fiyatı net olarak bilinmese de, özelliklere baktığımızda gerçekten uygun bir fiyat olmayacağını söyleyebiliriz. Ayrıca modelde birçok özelliklerin ortaya çıkmasıyla beraber ilerleyen günlerde de tüm detayları netleşeceğini söyleyebiliriz. Bu sayede bir fiyat tahmini de yapabiliriz, cihazın özelliklerini net bir şekilde de görebiliriz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap