1. Ana Sayfa
  2. Manşet
  3. League of Legends Benzeri Oyun Ücretsiz Oyunlar Kervanına Katıldı

League of Legends Benzeri Oyun Ücretsiz Oyunlar Kervanına Katıldı

League of Legends Benzeri Oyun Ücretsiz Oyunlar Kervanına Katıldı
1

Pokemon çizgi filmini 90’lı yılların çocukları mutlaka hatırlar. Pokemon karakterleriyle oyun oynamak da o çizgi filmi severleri memnun etmektedir. Peki ya Pokemon Karakterleri ile League of Legends’a benzeyen bir oyun oynamak nasıl olurdu? The Pokemon COmpany tarafından gerçekleştirilen sunumda Pokemon hayranları çok sevinecek. League of Legends Benzeri Oyun Ücretsiz Oyunlar Kervanına Katıldı 

League of Legends Benzeri Oyun Ücretsiz Oyunlar Kervanına Katıldı

Günümüzün en popüler oyunlarından League of Legends, Dota Gibi MOBA türündeki oyunlar tüm dünya genelinde en çok oyunlar arasında yer almakta. MOBA türünü Pokemon karakterleriyle birleştirmek isteyen The Pokemon Company, oyuncuları şaşkına çevirdi.

Switch ve mobil cihazlar için geliştirilen oyun tıpkı League of Legends ve Dota oyunlarında olduğu gibi 5’e 5 takımlar mücadele etmekte. Her pokemon karakterinin kendine has bazı yetenekleri bulunuyor. Takım oyunlarının oldukça önemli olduğu bu oyunca, Pokemon karakterleri seviye atladıkça güç kazanıyor.  Pikachu, Charizard, Snorlax, Clefable, Lucario ve daha birçok Pokemon karakterinin yer aldığı oyun, ücretsiz hale getiriliyor.

Pokemon karakterlerinin yer aldığı oyunun çıkış tarihi ile ilgili herhangi bir detay paylaşılmadı. The Pokemon Company ve Tencent iş birliği ile geliştirilen MOBA türündeki bu oyun Switch ve mobil cihazlara çıkış gerçekleştirecek. Oyun çıkış gerçekleştirdiği anda TeknoSitesi olarak sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Bizi takipte kalarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Önerilen Yazı
Yok Böyle İndirim! Steam Yaz İndirimleri Birçok Oyununun Fiyatını Düşürdü

Yorum Yap

Yorum Yap