1. Ana Sayfa
  2. Otomobil Haberleri
  3. Land Rover Defender ‘ın Özellikleri

Land Rover Defender ‘ın Özellikleri

Land-Rover-Defender-ın-Özellikleri

Land Rover Defender ‘ın Özellikleri

Otomobil tutkunlarını yakından ilgilendiren bir haber ile çıkıyoruz karşınıza bu kez. Yeni Land Rover Defender konsepti ile karşımıza çıkıyor ve 8 yıllık bekleme sürecinin ardından otomobil fuarında sergilenmeye başlıyor. Detaylı görüntüler ve cihaz tanıtımına bakacak olursak, görsel manada çok daha sert bir yapısı olduğunu söyleyebiliriz. Hem içerik olarak, hem de motor gücü ve kullanım seçeneği olarak pek çok detayı karşınıza çıkarmaya devam ediyoruz.

40 seneden fazladır pek çok macera severin tercihi olan Land Rover aracı, 2020 model arabası ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. 21. Yüz yılın en güzel beklentilerini cevaplayan bu araç, 4×4 tasarıma sahip ve oldukça güçlü yaklaşımlar ile çıkıyor karşımıza. 5+2 oturma düzeni ile de gayet geniş bir seçenek sunan araç, oturma düzeni konusunda da oldukça iddialı ve rahat diyebiliriz. İşlevsellik ve içerik konusunda iç mekan dizaynları, tasarımları ve geniş saklama alanları ile kendini güç merkezi haline getiren araç, bulut yazılım desteği ile de oldukça ilgi çekiyor. Hem daha estetik, hem de daha beklenti odaklı bir çalışma ile kendini ön plana çıkaran bu araçlar için sizler de zaman kaybetmeyin ve bütün destekleri, ayrıcalıkları ve fırsatları kullanmaya devam edin. Burada amaç tamamen size dair bir yenilik ve ihtiyaç sağlamak olacağı için kendinizle ilgili her seçimi ve yeniliği kullanabilir ve ön plana çıkarabilirsiniz.

Land Rover Defender

Aksam konusunda da kesinlikle önemli bir yapay zeka estetik seçeneği sunan marka, iki kademeli transfer kutusu kullanarak büyütüyor işlerini. Kilitleme mekanizması ile ilgili olarak sürücülerin isteklerine cevap veren marka, yeni nesil 22 inçlik jant tasarımı ile de oldukça iddialı çözümler sağlıyor. 18 ile 22 inç arasında sunulan bu seçenekler sayesinde, jant renkleri değişebiliyor. Araçlar için de farklı renk seçenekleri var ama burada önemli olan g üçlü ve estetik bir araç olması. Baktığınız zaman yılan bakışına benzeyen bu araç, kendini ön plana çıkarmaya tüm hızı ile devam ediyor. Farklı renk seçenekleri ve detaylar için sizler de ürüne göz atabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap