1. Ana Sayfa
  2. Dizi-Film Haberleri
  3. La Casa De Papel 5. Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu!

La Casa De Papel 5. Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu!

La Casa De Papel

Netflix Dizileri arasında önemli bir yere sahip olan İspanyol dizisi 4 sezondur seyircileriyle buluşmaya devam ediyor. 4. Sezonu da yayınlanan dizinin sevenleri tarafından 5. sezon araştırılmaları başlandı. Dünya genelinde en çok izlenen internet dizilerinden olan La Casa De Papel dizisinin 4. sezonu 3 Nisan tarihinde yayınlanmıştı. Peki 5. Sezon ne zaman? La Casa De Papel 5.Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu! 

La Casa De Papel 5. Sezon Yayın Tarihi Belli Oldu!

İspanyol dizisi olan bu dizi, Netflix platformunda yayınlandığı günden bu güne kadar yoğun bir ilgi görmekte. Oldukça popüler olmayı başaran dizi toplamda 8 bölümden oluşmaktadır. Başrollerinde Ursula Corbero, Alvaro Morte ve Pedro Alonso gibi isimler yer alan dizide şimdiden 5. sezon araştırılmaya başlandı bile.

Dizinin 5. Sezonunun yayın tarihiyle alakalı henüz resmi bir açıklama yapılmamış olsa bile 2021 sonu ile 2022 başlarında izleyiciyle buluşamaaycağı tahmin edilmekte.

Oyuncuları

Ekranlara 4. bölümle bomba gibi dönen dizinin yeni sezonunda

  • Hovik Keuchkerian (Bogota),
  • Najwa Nimri (Alicia),
  • Fernanda Cayo(Tamayo) gibi yeni oyuncular kadroya katılacak.
Önerilen Yazı
Avatar ve Lord Of The Rings Ertelenecek Mi? Karar Alındı!

La Casa De Papel 5.Sezon Dizisinin Konusu

Profesör olarak adlandırılan bir suç dehası, tarihin en büyük soygununu yapmayı planlamaktadır. Asıl amacı ise İspanya Kraliyet Darphanesine girmektir. Bunun için ise işlerinde uzman olan 8 suçludan oluşan bir ekip kuracaktır. Ekip ise toplamda 5 aylık bir eğitim sürecinden geçer ve bu sürede de her ihtimali de hesaba katarak soygunu kusursuz hale getirirler.

Diziyle alakalı yeni bilgiler edindikçe sizlerle paylaşmaya özen göstereceğiz. Teknositesi olarak bizleri takipte kalarak sizde bilgi sahibi olabilirsiniz. Her daim en güncel haberlerle sizlerle olmaya devam edeceğiz.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir