1. Ana Sayfa
  2. Dizi-Film Haberleri
  3. Kuzuların Sessizliği Filmi Dizi Oluyor

Kuzuların Sessizliği Filmi Dizi Oluyor

Kuzuların Sessizliği Filmi Dizi Oluyor

1991 yılında Thomas Harris’in kaleme aldığı “Kuzuların Sessizliği” Romanından beyaz perdeye aktarılan filmin yönetmenliğini Jonathan Demme yapmıştır. Film içerisinde FBI da eğitim gören bir adamın yüksek güvenlikli bir tımarhaneye girmesi ve daha sonra o tımarhanede yaşadığı olaylar konu edilmekte. Oldukça popüler olan bu film dizi haline getiriliyor deseydik, cevabınız ne olurdu?  Yanlış duymadınız. Kuzuların Sessizliği Filmi Dizi Oluyor 

Kuzuların Sessizliği Filmi Dizi Oluyor

Clarice adıyla diziye uyarlanacak olan bu film oldukça köklü bir geçmişe sahip. Jonathan Demme’nin yönetmenliğini yaptığı ve beş dalda Oscar ödülüne layık görülen Kuzuların Sessizliği Filmi, en iyi film dalında Oscar ödülü kazanan ilk korku filmi olmuştu.

Dizi, Amerika Birleşik Devletleri merkezli olan bir CBS kanalının yeni sezonunda yayınlanacak. Filmin bitiş sezonunu hatırlıyor musunuz? Tam da o filmin kaldığı yerin altı ay sonrasından başlayacak olan dizi de FBI ajanının maceraları konu edinilecek.

Kuzuların Sessizliği daha önceki zamanda iki kez karşımıza çıkmıştı. Yayımlanacak olan bu yeni disizde 1991 yılında Jodie Foster ve 2001 yılında da Julianne Moore tarafından canlandırılan Clarice Starling’i bu kez Rebecca Breeds canlandıracak.

Önerilen Yazı
Netflix Türk Dizisi Aşk 101 2. Sezon Tarihi Belli Oldu

Dizinin henüz yayın tarihi belli olmasa dahi yeni bilgiler edindikçe TeknoSitesi olarak sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Siz de bizi takipte kalarak bilgi sahibi olabilirsiniz. 1991 yılında yayınlanmış olan film ile alakalı söylemek istedikleriniz de varsa yorum kısmından bizlere bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap