1. Ana Sayfa
  2. Dizi-Film Haberleri
  3. Kuruluş Osman’a Ertuğrul Yeniden Geliyor Mu?
Trendlerdeki Yazı

Kuruluş Osman’a Ertuğrul Yeniden Geliyor Mu?

Kuruluş Osman’a Ertuğrul Yeniden Geliyor Mu?

Hafta içi her çarşamba ATV ekranlarının vazgeçilmez dizisi Kuruluş Osman, reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Dizinin sevilen yüzü Ertuğrul, dört sezonun ardından diziden ayrılmıştı. 24 Haziran 2020 akşamı sezon finali yapacak olan Kuruluş Osman dizisinde gelecek sezon bizi neler bekliyor? Kuruluş Osman’a Ertuğrul Yeniden Geliyor Mu? Tüm seyirciler tarafından merak edilen bu sorunun cevabını sizler için araştırdık. İşte detaylar…

Kuruluş Osman’a Ertuğrul Yeniden Geliyor Mu?

Diriliş Ertuğrul dizisi, Türkiye’nin son yıllara tarih alanında damga vuran dizisi olmuştur. Baş rolünde Engin Altan Düzyatan’ın oynadığı dizi, dört sezon boyunca her hafta reytinglerin zirvesinde yer almayı başardı. Dördüncü sezon finalinden sonra dizi, tarihi olaylara göre Diriliş Ertuğrul’dan Kuruluş Osman’a geçiş yaptı.

Dizide başrolü, Engin Altan Düzyatan’dan alan Burak Özçivit, Osman rolünde harikalar yaratırken, Ertuğrul Gazi’nin sevenleri hala onu arıyor. Diziye, Turgut Alp ve Ertuğrul Gazi tekrar dönerse, Kuruluş Osman, “Tarihte görülmemiş tatta bir dizi” olacak yorumları sevenleri tarafından yapılmaya devam ediyor.

Turgut Alp’in diziye, döneceği hakkında bir çok belirti varken, Ertuğrul Gazi rolündeki Engin Altan Düzyatan’ın diziye dönüp dönmeyeceğini hala belirtisini koruyor. Ama tarih kronolojisine bakarsak Ertuğrul Gazi ve Turgut Alp’in filme dönmesi gerekiyor. Engin Altan Düzyatan, şuan da bir film ya da dizide rol almazken, Turgut Alp rolündeki Cengiz Coşkun’un rol aldığı filmin çekimleri tamamlandı. Bu iki ismin de aynı anda olmasa bile aralıklarla diziye döneceği kesin gözüyle bakılan bir durum. Yeni gelişmeler olduğu takdirde TeknoSitesi olarak sizleri haberdar edeceğiz. Bizi takipte kalın.

Önerilen Yazı
Kolpaçino 4 Geliyor! Serinin Dördüncü Filmi Kesinleşti
Yorum Yap

Yorum Yap