1. Ana Sayfa
  2. Dizi-Film Haberleri
  3. Kuruluş Osman Dizisi Ayrılıklar Yaşıyor

Kuruluş Osman Dizisi Ayrılıklar Yaşıyor

kurulus-osman

ATV ekranlarının vazgeçilmez dizilerinden olan Kuruluş Osman, bugüne kadar izleyici kitlesiyle beraber, güzel işler başardı. Tüm Türkiye tarafından severek izlenen dizi, bu hafta 27.bölümüyle beraber ilk sezonu bitirecek ve ikinci sezona geçiş yapacak. Başarılı oyuncularıyla istikrarlı bir şekilde ilerleyen Kuruluş Osman dizisi ayrılıklar yaşıyor. Peki diziden hangi oyuncular çıkıyor ve yeni oyuncu kadrosu nasıl olacak?

Kuruluş Osman Dizisi Ayrılıklar Yaşıyor

24 Haziran gününde 27.bölümüyle ekrana gelecek olan Kuruluş Osman, ilk sezonun son bölümüyle karşımızda olacak. Burak Özçivit gibi ünlü oyuncuları barındıran dizi, ikinci sezona geçmeye hazırlanırken birtakım ayrılıklarla gündeme geldi. Son duruma baktığımızda büyük ihtimalle ikince sezonda Eren Vurdem, Yurdaer Okur, Saruhan Hünel ve Çağrı Şensoy gibi isimleri göremeyeceğiz. Rollerinin ilk gününden beri dizide büyük emeği olan oyuncular, yeni sezonda bizimle beraber olamayacaklar.

Yeni yapıma renk katan oyuncuları ayrılması, birçok Kuruluş Osman izleyicisini üzse de ikinci sezona güzel bir giriş yapılacak. Ayrılan oyuncuların boşluğu doldurulacakken, yeni sezonda da Yeşim Ceren Bozoğlu gibi usta isimler de yer alacak.

Heyecanlı Döneme Giriş Yapılıyor

Kuruluş Osman ilk sezonunda bildiğiniz gibi gayet aksiyonlu bölümler atlattı. Heyecanlı bölümlerle evlerimize konuk olan dizi, ikinci sezonda da heyecandan ödün vermeyecek. Hatta yaşanan konuların ve olayların daha da derinine girilecek ve izleyiciler daha da heyecanlı anlar yaşayacak. Son bölümü 24 Haziran tarihinde yayınlanacak olan dizi, ilk sezona veda edecek. Dizinin ikinci sezona ne zaman ve nasıl bir başlangıç yapacağı bilinmezken, yeni oyuncu kadrosu hakkında da herhangi bir gelişme yaşanmadı.

Ancak biliyoruz ki, Kuruluş Osman gibi dev bir yapım yine izleyicilerin istediği heyecanı, aksiyonu ve kaliteyi başarıyla aktaracak. İlerleyen günlerde ikinci sezonla ilgili bir bilgi edinirsek, sizlerle yeniden paylaşıyor olacağız.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 10 ay önce

    güzelim diziyi zombi dizisine çevirdiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir