1. Ana Sayfa
  2. Dizi-Film Haberleri
  3. Kuruluş Osman 25. Bölüm İzle – Kuruluş Osman 25. Bölümde Neler Oldu?

Kuruluş Osman 25. Bölüm İzle – Kuruluş Osman 25. Bölümde Neler Oldu?

Kuruluş Osman 25. Bölüm İzle - Kuruluş Osman 25. Bölümde Neler Oldu?
1

Çarşamba akşamlarının vazgeçilmez dizisi olan Kuruluş Osman bu hafta da heyecan dolu dakikalar yaşattı. Çarşamba günleri saat 20.00 da izleyiciyle buluşan dizi de bu hafta neler oldu?  Kuruluş Osman 25. Bölüm İzle – Kuruluş Osman 25. Bölümde Neler Oldu? 

Kuruluş Osman 25. Bölüm İzle

Kuruluş Osman 25. Bölüm izle. Kuruluş Osman muhteşem bölümüyle dün akşam ekranlardaydı. Yine reyting rekorları kıran dizi de bu bölümde değişik şeyler oldu. Kuruluş Osman 25. Bölüm izlemeniz için sizlere link bırakıyoruz.

Kuruluş Osman 25. Bölümde Neler Oldu?

Osman Bey ve Bala Hatun’un düğününe şahit olduğumuz bu bölümde Zöhre, ihanetinin bedelini obaya sonradan gelen Hazal Hatun’un elinden ödedi.

Kuruluş Osman 24. Bölüm de Obaya gelen Dündar Bey’in eşi Hazal Hatun tüm dengeleri değiştirmişti. Osman Bey uç bölgesinde bulunan uç bölgesindeki Moğol baskılarından kurtulmak için mücadeleye girmişti. Mücadelenin devam ettiği Kuruluş Osman 25. Bölüm de Osman Bey, Balgay’ı köşeye sıkıştırıyor.

Hazal Hatun Kayı Obasına girdikten sonra Zöhre büyük şaşkınlığa düştü. Hazal Hatun Zöhre Hatun’a:

“Neye şaşırırsın Zöhre! Bi hoş geldin demek yok mu!” diyerek çıkışırken, Dündar’ı Bi çağrınla su gibi aktım rüzgar gibi yettim bey…Evvela başımız sağolsun… Duydum ki başın dumanlıymış…” dedi.

Ekranların reyting rekortmeni olan dizi de Hazal Hatun, Zöhre Hatun’un obada yaptığı yemekleri zehirleyip de etrafa tehlike tohumu saçtığını fark eder etmez herkesi uyardı. Osman Bey tarafından etkisiz hale getirilen Alişar, Moğol baskısının kırılmasına sebep oldu.

Kayı Alpleri tarafından ele geçirilen Alişar’ın konağı Gündüz Bey ve Bamsı Bey’in başarısına başarı kattı. Şeyh Edebalı’nın dervişlerinin dışında Bala Hatun ve Selcan Hatun’un da desteğiyle Alişar’ın konağını basan Kayı Alpleri, kapıyı dahi kırmadan Aygül, Zöhre ve Burçin’i gizli geçitten geçirmeyi başardı.

Önerilen Yazı
Payitaht Abdülhamid Yeni Sezon Sürprizi Yapacak

Kuruluş Osman 26. Bölüm İzle – Kuruluş Osman 26. Bölüm Fragman

17 Haziran 2020 günü yayınlanacak olan Kuruluş Osman 26. Bölüm İzle. Kuruluş Osman 26. Bölüm Fragman Yayınlandı. Siz de fragmanı izleyerek gelecek haftaki bölüm hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap