1. Ana Sayfa
  2. Telefon Haberleri
  3. Krita, Google Play Store’a Ücretsiz Olarak Eklendi
Trendlerdeki Yazı

Krita, Google Play Store’a Ücretsiz Olarak Eklendi

Krita Google Play Store'a Ücretsiz Olarak Eklendi

Dijital çizim yapmak zorunda olanlar, grafik tasarım ile ilgilenen kişiler aynı program üzerinde fotoğraf düzenleme gibi işlemleri de yapmak istiyorlar. Tüm bu işlemleri gerçekleştirebileceğiniz uygulama olan Krita, Google Play Store’a Ücretsiz Olarak Eklendi

Krita, Google Play Store’a Ücretsiz Olarak Eklendi

Krita uygulaması sizlere en profesyonel çizimler yapmayı, en güzel tasarımlar oluşturmayı sağlayacak. Eğer siz de bilgisayar üzerinden kullanabileceğiniz gelişmiş bir uygulama arıyorsanız Krita tamda size göre. Hemen Google Play Store’a girerek ücretsiz olarak indirebilir ve istediğiniz çizimi gerçekleştirebilirsiniz.

Gerek grafik tasarım yapmak gerek ise dijital çizim yapmak için bir çok uygulama hali hazırda bulunmakta. Lakin kullanıcıları engelleyen en önemli şey ise uygulamaların yüksek fiyat etiketlerine sahip olması oluyor. Kullanıcılar daha uygun ve daha kalitesiz uygulamalara yöneliyor. Hal böyle olunca da insanlar işlerini kolaylıkla gerçekleştiremiyor ve ücretsiz bir uygulama bulmakta zorlanıyorlar. Krita uygulaması hem çizim hem grafik hem de fotoğraf düzenleme yönünden oldukça gelişmiş bir uygulama. Sizde Krita sayesinde tüm fikirlerinizi hayata geçirebilir ve fotoğraflarınızı düzenleyebilirsiniz.

Önerilen Yazı
Sony’nin Yeni Kulaklığı Çoklu Cihaz Eşleştirme Özelliğine Sahip Olacak

Uzun zamandır piyasaya yer edinmiş olan Krita, artık Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebilecek. Şunuda belirtmek gerekiyor ki uygulama Play Store üzerinde masa üstü versiyonla yayınlandı. Yani akıllı telefonlar için henüz optimize edilmedi. Fakat büyük tabletler üzerinde sorunsuz bir şekilde çalışma gösterebiliyor. Konuyla alakalı yeni gelişmeler oldukça sizlerle paylaşmaya özen göstereceğiz. Siz de bizi takipte kalarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Yorum Yap

Yorum Yap