1. Ana Sayfa
  2. Dizi-Film Haberleri
  3. Kolpaçino 4 Geliyor! Serinin Dördüncü Filmi Kesinleşti

Kolpaçino 4 Geliyor! Serinin Dördüncü Filmi Kesinleşti

kolpacino-4

Geçtiğimiz senelerde komedi filmleri arasında tutunan ve başarılı bir potansiyel yakalayan Kolpaçino, ortaya çıktığı üç seride de izlenme rekorları kırdı. Şafak Sezer’in oyunculuğu ve yönetmeliği eşliğinde çekilen film serisinin, dördüncüsü de yolda. Diğer bölümlerde Galerici Şahin rolünde oynayan Serkan Şengül’ün paylaştığı Instagram hikayesinde yeni filmin çalışmalarını resmen görebiliyoruz. Peki Kolpaçino 4 ne zaman karşımıza çıkacak, çalışmalar hangi aşamada?

Paylaşılan Hikaye Kolpaçino 4 Konusunda Heyecanlandırıyor

Bildiğiniz üzere Şafak Sezer’in yönetmenlik ve oyunculuk koltuğunda oturduğu Kolpaçino serisi, yakaladığı potansiyel ve kitleyle gerçekten de izleyici rekorlarını kırmayı başardı. Konu içeriğinin maceralı ve son derece komik olmasıyla beraber komedi filmlerinin vazgeçilmezi olan seri, ilerleyen zamanlarda yeni filmiyle karşımıza gelebilir. Sürekli Serkan Şengül ile çalışmalara devam eden Şafak Sezer, yine bir Instagram hikayesinde göründü.

Galerici Şahin yani Serkan Şengül tarafından atılan Instagram hikayesinde Kolpaçino adında bir senaryo defteri görünüyor. Aynı zamanda Şafak Sezer’in de bulunduğu hikayenin, ikincisi de var. İkinci hikayede de ‘’4’’ sayısına yer veren ve klaket emojisi kullanan Serkan Şengül, dördüncü filmin çalışmalarına başlandığını resmen doğruladı. Peki yeni film hakkında neler biliniyor, neler merak ediliyor?

Çalışma Aşaması Belli Değil

Yeni film hakkında çalışmalara devam edilse de, çalışmaların hangi aşamada olduğunu şu an için bilmiyoruz. Yani Instagram hikayesinde gördüğümüz Kolpaçino adındaki senaryo defteri tamamen bitmiş de olabilir, senaryo henüz bitmemiş de olabilir. Bu konu hakkında kesin bir şey bilmesek de, dördüncü filmin kesin olarak çekileceğini biliyoruz.

Dördüncü film hakkında merak edilen bir diğer husus da ‘’Sabri Abi’’ diyebiliriz. Diğer serilerden de tanıdığımız ve senaryoya renk katan Aydemir Akbaş, yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle yeni filmde yer almayabilir. Geçtiğimiz serilerdeki replikleriyle herkesin çok sevdiği ‘’Sabri Abi’’ umarız, dördüncü filmde yer alır. İlerleyen günlerde yeni film çalışması hakkında herhangi bir detay alırsak, yeniden sizlerle paylaşıyor olacağız.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap