1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Klasik Mandala Oyunu Akıllı Telefonlara Geldi

Klasik Mandala Oyunu Akıllı Telefonlara Geldi

mandala1

Bir zamanların en çok oynanan klasik oyunlarından olan Mandala, günümüz teknolojisinin gelişmesiyle beraber artık akıllı telefonlardaki yerini aldı. Bir zamanların efsanevi tahta ve klasik oyunlarından olan Mandala, artık akıllı telefonlar üzerinden de tıpkı eski haliyle oynanabilecek. Hatırlamayanlar için bu müjdeli haberi verirken, diğer yandan da oyunun konusunu yeniden gözden geçirdik. Bakalım Mandala oyunu kullanıcılara neler sunacak?

Mandala Oyunu Artık Mobil Platformlarda

Tahta oyunlarının sürekli hayatımızda olmasıyla beraber Mandala’nın da geliştirilmesine karar verildi. Çok eski zamanlarda eski atarilerde boy gösteren tahta oyunu, son dönemlerde de PC versiyonuyla karşımıza çıkmıştı. Bu defa da mobil alanında geliştirilmek istenen oyun başarılı bir şekilde hem Android, hem de iOS altyapısında yerini aldı.

Ücretsiz bir şekilde mobil platformlarda yerini alan oyunun, oyun içi satın alımı da bulunuyor. Oyunda yönettiğiniz piyonla birlikte oyunun merkezine gitmeniz gerekiyor. Oyunun amacı olan oyunun merkezi de, siz oraya gelene kadar türlü zorluklar çıkarıyor diyebiliriz. Ayrıca oyun içerisinde şansa da ihtiyacınız olacağı için oyunda zar atma sistemi bulunacak. Eğer attığınız zarlar şanssız olursa, bu alanda pek yapacağınız bir şey de kalmıyor. Hem çevrimiçi, hem de aynı ağ üzerinden farklı insanlarla oynama imkanı bulacağınız oyunda, farklı oyun modları da bulunuyor. Tıpkı eski sürümlerdeki gibi gelen oyun, kullanıcıya bambaşka bir haz kazandıracak diyebiliriz.

Mandala Nasıl İndirilir?

Oyunu indirebilmeniz için apk sürümünü bulmanıza gerek yok. Yani farklı web siteleri üzerinden oyunu indirmemeniz sizin yararınıza olacaktır. Çünkü oyun şuan hem Google Play Store, hem de App Store altyapısında yayınlanmış durumda. Android ve iOS kullanıcıları olarak markete girerek oyunu ücretsiz indirebilir, amansız bir mücadeleye katılmaya başlayabilirsiniz. Unutmayın ki, oyunu kazanabilmeniz için biraz da şansa ihtiyacınız olacak.

Mandala Oynanış Videosu

Önerilen Yazı
Herkes PlayStation 5 Modeli Alamayacak! Sony’den Mesaj Var
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap